Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Femeile lui duculeana

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
373 replies to this topic

#1
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Uite, chiar ieri m-am intors din excursia de la manastirile din Moldova. In autocar am nimerit numai cu bunaciuni. Veselie mare pe drum, in fiecare zi calatorind cu autocarul, stii cum e, spirit de gasca. Cantam si bateam din palme cu totii pe ritmurile muzicii. Vreo doua gagici ma tot sorbeau din priviri. Ce crezi ca le trecea atunci prin minte? :naughty: Cele mai fericite momente le-am petrecut dansand in jurul focului de tabara de la plecare. Sareau scantei nu numai de la foc, ci si din privirile noastre. Sa fi vazut cum imi tremura in brate cand am invartit-o la hora  :clapping: Chestiile astea se simt: din priviri, din mimica, gestica s.a.m.d. Astea sunt marile bucurii ale vietii  B) Imi pare rau ca in camera am fost cazat numai cu barbati...
Omeneste vorbind, e imposibil ca intre un barbat si o femeie sa nu existe atractie sexuala, oricat de amici ar fi.

Edited by duculeana, 25 September 2007 - 18:18.


#2
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

 duculeana, on Sep 25 2007, 19:15, said:

Uite, chiar ieri m-am intors din excursia de la manastirile din Moldova. In autocar am nimerit numai cu bunaciuni. Veselie mare pe drum, in fiecare zi calatorind cu autocarul, stii cum e, spirit de gasca. Cantam si bateam din palme cu totii pe ritmurile muzicii. Vreo doua gagici ma tot sorbeau din priviri. Ce crezi ca le trecea atunci prin minte? :naughty: Cele mai fericite momente le-am petrecut dansand in jurul focului de tabara de la plecare. Sareau scantei nu numai de la foc, ci si din privirile noastre. Sa fi vazut cum imi tremura in brate cand am invartit-o la hora  :clapping: Chestiile astea se simt: din priviri, din mimica, gestica s.a.m.d. Astea sunt marile bucurii ale vietii  B) Imi pare rau ca in camera am fost cazat numai cu barbati...
Omeneste vorbind, e imposibil ca intre un barbat si o femeie sa nu existe atractie sexuala, oricat de amici ar fi.
:roflmaofast:
omeneste zici, a? da' cind faceai clabuci pe topicul cu sexul inainte de casatorie, ca ceausescu la balcon, parca era cel mai mare pacat al omenirii si-ti doreai una neatinsa de nimeni, nebatuta de lumina soarelui. si "pacatoasele" care nu erau asa erau catalogate cum? femei usoare? destrabalate? bai da' ce tare esti tu, ti-ar place si tie o "destrabalata" d-asta, da' vulpea cind n-ajunge la struguri zice ca-s acri.

ca uitasem: m-a emotionat pina la lacrimi descriera ta. parca-l auzeam pe tataie povestind cum a cunoscut-o pe mamaie la sezatoare...frumos, frumos.

Edited by rox, 25 September 2007 - 18:43.


#3
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 rox, on Sep 25 2007, 19:41, said:

:roflmaofast:
omeneste zici, a? da' cind faceai clabuci pe topicul cu sexul inainte de casatorie, ca ceausescu la balcon, parca era cel mai mare pacat al omenirii si-ti doreai una neatinsa de nimeni, nebatuta de lumina soarelui. si "pacatoasele" care nu erau asa erau catalogate cum? femei usoare? destrabalate? bai da' ce tare esti tu, ti-ar place si tie o "destrabalata" d-asta, da' vulpea cind n-ajunge la struguri zice ca-s acri.

ca uitasem: m-a emotionat pina la lacrimi descriera ta. parca-l auzeam pe tataie povestind cum a cunoscut-o pe mamaie la sezatoare...frumos, frumos.
Pai ce sa fac, ca doar sunt si eu barbat, nu? :D Si daca m-a provocat tre' sa-i demonstrez de ce sunt in stare. :naughty: Cum sa te abtii in fata strugurilor, sunt duuulci cu siguranta :hug: Nu ca ma dau mare armasar, dar ala care are o femeie in brate si nu face nimic e chiar prost.

Edited by duculeana, 25 September 2007 - 19:04.


#4
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
si cam ce intelegi tu prin "nu face nimic"?

#5
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005

 duculeana, on Sep 25 2007, 20:01, said:

Nu ca ma dau mare armasar, dar ala care are o femeie in brate si nu face nimic e chiar prost.

acu' pe bune, cat o ai ?

#6
DRAGUNOV

DRAGUNOV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 27.12.2006

 duculeana, on Sep 25 2007, 20:01, said:

Nu ca ma dau mare armasar, dar ...
  Esti prea modest sa stii. Se vede de la o posta ca chiar esti unul. Sunt sigur ca si femeile de pe aicia sunt atrase in secret de tine, dar sunt prea timide ca sa o spuna. Sau probabil ca sunt constiente ca unul ca tine nu se cucereste asa usor, si mai ales avand la dispozitie doar o tastatura.

Oricum, bafta multa Stalionule, si sa nu ierti nimic !

#7
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 rox, on Sep 25 2007, 20:10, said:

si cam ce intelegi tu prin "nu face nimic"?
Adica nu o giugiuleste (desigur, cu acceptul ei), nu ii fura o gurita si mai departe stiti voi... :D Cu fetele trebuie sa ai "vana" (citeste tupeu), nu le plac pampalaii. Normal ca in momentul in care exista oarecare apropiere intre ei, are si ea anumite asteptari. Stiu pe propria piele, timiditatea nu ajuta la nimic...Asa eram inainte, dar cand am vazut ca n-am succes m-am "dezghetat" si am inceput sa fiu mai tupeist (in sensul bun al cuvantului). ;)

#8
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 duculeana, on Sep 25 2007, 19:21, said:

Adica nu o giugiuleste (desigur, cu acceptul ei), nu ii fura o gurita si mai departe stiti voi... :D Cu fetele trebuie sa ai "vana" (citeste tupeu), nu le plac pampalaii. Normal ca in momentul in care exista oarecare apropiere intre ei, are si ea anumite asteptari. Stiu pe propria piele, timiditatea nu ajuta la nimic...Asa eram inainte, dar cand am vazut ca n-am succes m-am "dezghetat" si am inceput sa fiu mai tupeist (in sensul bun al cuvantului). ;)
am cazut pe scaun de ras la postul asta  :D

suntem pe sl : femeia  asteapta sa i-o bagi nu sa povestesti despre asteptari  :lol:

#9
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

 duculeana, on Sep 25 2007, 20:21, said:

Adica nu o giugiuleste (desigur, cu acceptul ei), nu ii fura o gurita si mai departe stiti voi... :D Cu fetele trebuie sa ai "vana" (citeste tupeu), nu le plac pampalaii. Normal ca in momentul in care exista oarecare apropiere intre ei, are si ea anumite asteptari. Stiu pe propria piele, timiditatea nu ajuta la nimic...Asa eram inainte, dar cand am vazut ca n-am succes m-am "dezghetat" si am inceput sa fiu mai tupeist (in sensul bun al cuvantului). ;)
o giugiuleste?  :huh:
si mai departe...ce?  :huh:
cu tupeu' nu ajungi decit nesimtit. am eu un coleg putin dus cu sorcova ( cu acte in regula) care crede ca trebuie sa fie "tupeist" cu fetele ( gen glumite proaste, pipaieli, pus piedici, atitudine "smechera", d-astea de gradinita). tot ce-si ia sunt palme si injuraturi. si e ferm convins ca i se intimpla astea pentru ca toate suntem lesinate dupa el.  :lol:

#10
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 rox, on Sep 25 2007, 19:25, said:

o giugiuleste?  :huh:
si mai departe...ce?  :huh:
cu tupeu' nu ajungi decit nesimtit. am eu un coleg putin dus cu sorcova ( cu acte in regula) care crede ca trebuie sa fie "tupeist" cu fetele ( gen glumite proaste, pipaieli, pus piedici, atitudine "smechera", d-astea de gradinita). tot ce-si ia sunt palme si injuraturi. si e ferm convins ca i se intimpla astea pentru ca toate suntem lesinate dupa el.  :lol:
vai cum poti sa gandesti  :nonobad:

gandeste-te ca respectivul te-ar invita la o hora  :naughty:

#11
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

 turbo trabannt, on Sep 25 2007, 20:28, said:

vai cum poti sa gandesti  :nonobad:

gandeste-te ca respectivul te-ar invita la o hora  :naughty:
l-as intreba daca mama lui stie ce face el la manastiri sau de ce s-a dus acolo... :naughty:

#12
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 rox, on Sep 25 2007, 19:29, said:

l-as intreba daca mama lui stie ce face el la manastiri sau de ce s-a dus acolo... :naughty:
pai unde dreacu sa il trimita? acolo unde au si femeile asteptari muuuulte doar doar  :console:

#13
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 rox, on Sep 25 2007, 20:29, said:

l-as intreba daca mama lui stie ce face el la manastiri sau de ce s-a dus acolo... :naughty:
Pai daca asta era programul (foc de tabara) in ultima noapte, ce vrei? Ne-am incalzit un pic, eu avand si un red bull la bord, ea mai putine toale din cauza dogoarei focului... :D Pe melodii ca "jamilla" sau "jaga-jaga" chiar ca nu poti rezista... B)

#14
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
si recunoaste sincer: ai pipait-o bine? si dup-aia te-ai dus in camera la tine si cind te-ai dezmeticit din red bull si-ai vazut baietii cu care stai in camera te-ai bagat sub patura si...ai dat friu liber fanteziei? :)

repet intrebarea: mama ta stie ce faci tu la manastiri? bei, te destrabalezi in jurul focului, corupi femei credincioase care au venit sa se roage la bunul dumnezeu sa le dea si lor un sot care sa nu fie betiv si curvar? sau mai rau, te destrabalezi cu maicutele? ( hm, asta suna kinky)

Edited by rox, 25 September 2007 - 19:38.


#15
DanielE2

DanielE2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 28.03.2007

 rox, on Sep 25 2007, 20:29, said:

l-as intreba daca mama lui stie ce face el la manastiri sau de ce s-a dus acolo... :naughty:
auoleu!
Si DoamneDoamne e plecat... Face anticamera la JijiBk.
Sau poate acolo is fetele mai pure, cea mai mare cantitate de vergenici, cele mai doritoare :o ?

#16
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

 rox, on Sep 25 2007, 19:36, said:

repet intrebarea: mama ta stie ce faci tu la manastiri?
:lol:
nu la manastiri ci in manastiri.

aia era veo maicuta cu poalele suflecate din cauza dogoarei focului  :D

#17
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 duculeana, on Sep 25 2007, 19:15, said:

Uite, chiar ieri m-am intors din excursia 1.de la manastirile din Moldova. In autocar am nimerit numai cu bunaciuni. Veselie mare pe drum, in fiecare zi calatorind cu autocarul, stii cum e, spirit de gasca. Cantam si bateam din palme cu totii 2.pe ritmurile muzicii. Vreo doua gagici ma tot sorbeau din priviri.3. Ce crezi ca le trecea atunci prin minte? :naughty: Cele mai fericite momente le-am petrecut dansand in jurul focului de tabara de la plecare. Sareau scantei nu numai de la foc, ci si din privirile noastre. 4.Sa fi vazut cum imi tremura in brate cand am invartit-o la hora  :clapping: Chestiile astea se simt: din priviri, din mimica, gestica s.a.m.d. Astea sunt marile bucurii ale vietii  B) Imi pare rau ca in camera am fost cazat numai cu barbati...
Omeneste vorbind, e imposibil ca intre un barbat si o femeie sa nu existe atractie sexuala, oricat de amici ar fi.
1. Si dupa o excursie la manastiri astfel spurcaciuni iti trec prin cap? Clateste gura cu apa sfintita, 24 de matanii si 20 de flotari. Amin.
2. Romeio Fantasdick: Fa jegoasooo, cika laka ciki-cha.
3. "La naiba, ne-a urcat in autocarul circului mare de stat."
4. O luase ameteala, trebuia sa te mai si opresti din invirtit.
P.S.: Ce era in Red Bull-ul ala?

Edited by 934, 25 September 2007 - 19:42.


#18
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 rox, on Sep 25 2007, 20:36, said:

si recunoaste sincer: ai pipait-o bine? si dup-aia te-ai dus in camera la tine si cind te-ai dezmeticit din red bull si-ai vazut baietii cu care stai in camera te-ai bagat sub patura si...ai dat friu liber fanteziei? :)

repet intrebarea: mama ta stie ce faci tu la manastiri? bei, te destrabalezi in jurul focului, corupi femei credincioase care au venit sa se roage la bunul dumnezeu sa le dea si lor un sot care sa nu fie betiv si curvar? sau mai rau, te destrabalezi cu maicutele? ( hm, asta suna kinky)
Nu cu maicutele, cu gagicile co-orasene din autocar  ;) Alea femei credincioase? Ho-hooo..  :eek: .Poate doar babatiile au venit sa se roage. Oricum, a fost nemaipomenit in excursie, o experienta pe care n-o voi uita asa usor. Sa tot mai fie excursii moka... :first:

Edited by duculeana, 25 September 2007 - 19:47.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate