Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

AMC.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
125 replies to this topic

#37
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View Postnumaru5, on 10 decembrie 2014 - 11:39, said:

daca nu baga the walking dead, pot sa si-l scoata de pe grile
nu merita

AMC nu inseamna doar The Walking Dead. Oricum acest serial a fost si pe Pro TV, doua sezoane, romanul stie despre ce este vorba in serial. Cum a zis si colegul Kalman, momentan aduc exclusivitati pentru Romania. In 2015, banuiesc ca vor difuza si The Walking Dead.

Edited by Shock-G, 10 December 2014 - 14:31.


#38
numaru5

numaru5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,320
  • Înscris: 11.10.2014
seriale de duzina de 1-2 sezoane!

#39
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
E posibil sa faca AMC cum a facut FOX in Ungaria. TWD nu a fost difuzat deloc in Ungaria apoi FOX a difuzat toate sezoanele unul dupa altul, momentan e la zi cu difuzarea din SUA. TWD s-a difuzat la doar cateva zile dupa premiera din SUA.

View Postnumaru5, on 10 decembrie 2014 - 14:35, said:

seriale de duzina de 1-2 sezoane!
Se vede ca nu le-ai urmarit plus ca serialele se reinnoiesc de obicei cu un sezon si nu cu mai multe. Fiind seriale din 2014 e normal sa aiba doar un sezon, nu? Daca si astea sunt de duzina (TWD, Halt & Catch Fire, Fargo sau chiar Turn) te invit sa urmaresti Tanar si Nelinistit. Posted Image Turn a fost si el reinnoit pentru sezonul 2 si probabil va fi difuzat si la noi, TWD e la sezonul 5 deja si va avea inca pe putin 2, sa nu uitam nici de Breaking Bad care nu e chiar de duzina, a luat si premii in SUA, deci daca nu suntem informati mai bine sa nu postam aiureli.

Edited by Kalman2007, 10 December 2014 - 14:43.


#40
numaru5

numaru5

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,320
  • Înscris: 11.10.2014

View PostKalman2007, on 10 decembrie 2014 - 14:36, said:

Se vede ca nu le-ai urmarit plus ca serialele se reinnoiesc de obicei cu un sezon si nu cu mai multe. Fiind seriale din 2014 e normal sa aiba doar un sezon, nu? Daca si astea sunt de duzina (TWD, Halt & Catch Fire, Fargo sau chiar Turn) te invit sa urmaresti Tanar si Nelinistit. Posted Image TWD e la sezonul 5 deja si va avea inca pe putin 2, sa nu uitam nici de Breaking Bad care nu e chiar de duzina, a luat si premii in SUA, deci daca nu suntem informati mai bine sa nu postam aiureli.

daca citeai ce am scris mai sus ramaneai filosof!

#41
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Ehhh. Trebuie sa fie cineva nemultumit. Nu mi se par seriale de "duzina" dar fiecare cu preferintele sale. Ai internet, poti vedea toate sezoanele din The Walking Dead, daca nu ai rabdare pana apare la AMC. Posted Image

#42
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
La TWD chiar nu am avut rabdare :D A fost bun episodul inainte de pauza. TWD revine in februarie.

#43
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
[ https://i.imgur.com/MtyD42u.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Foarte mulţi fani ai serialului Breaking Bad ne-au cerut spin off-ul Better Call Saul şi acum suntem extrem de bucuroşi şă prezentăm aventurile lui Saul Goodman, ÎN PREMIERĂ la AMC.
Better Call Saul este cea mai mare premieră de serial din istoria cablului în SUA. În România puteţi vedea primul episod joi, 26 februarie, de la ora 23:00!
Cine aşteaptă cu nerăbdare primul episod? Mâna sus şi să curgă Like-urile! https://www.facebook.com/amctvro

Numai la [ https://i.imgur.com/OUTfNg0.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#44
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Better Call Saul

Un serial excelent!

Am vazut primul episod (Uno); acum ma asez sa il vad pe cel de al doilea (Mijo)...

#45
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,914
  • Înscris: 06.04.2005

View PostCABLE MAN, on 01 decembrie 2014 - 20:24, said:

NU ai nici o logica in gandire ,in mesajul meu discutam despre DISCOVERY si AMC,nu despre MTV!
SI nu ziceam nimic,doar faceam o constatare,din propie experienta,ca nu trebuie sa va asteptati la ceva bun de la RDS-RCS .
SINCER,m-as duce la UPC ,dar ce sa faci ca RDS-ul are monopol in multe orase mari ale tarii si nu se sesizeaza nimeni ,ma consider un telespectator captiv!

Te rog eu mult sa nu mai spui prostia asta, faptul ca intr-un anume oras exista un singur operator asta nu inseamna ca el e de vina ci ca alti operatori nu investesc in infrastructura, pana cand o sa tot invinovatim un operator doar pentru ca el e singurul ce investeste an de an in infrastructura iar restul operatorilor doar fac profit pe care il scot din tara.

Iar legat de "nu se sesizeaza nimeni" ce ar fi ca tocmai tu nemultumit fiind sa te sesizezi sau mai concret sa sesizezi autoritatile care crezi tu ca sunt competente sa "se sesizeze".

Si ca sa fiu oontopic astept cu nerabdare prima postare in care serialul Better Call Saul sa fie catalogat de duzina.

#46
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
N-ai sa vezi asa ceva. Ce face AMC in general e ok

#47
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
TURN o sa fie si la noi sau sa il vizionez altcumva?


#48
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
Deocamdata nu au anuntat nimic. Eu l-am vazut deja anul trecut. E bun si ala :D A fost reinnoit deja pentru sezonul 2.

#49
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Revin la serialul Better Call Saul.
Imi place tot mai mult.
Episodul 3 Nacho e excelent.
Vad ca e apreciat fb pe siturile de specialitate.
UPC, hai cu varianta hasde si pe la noi...

#50
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011
"Ba da, exista si versiunea HD. Trebuie doar intrebat la operatorul de cablu (cand sunt suficiente cereri, se activeaza)." Asta scris de AMC Romania pe pagina de Facebook. Inseamna ca intra la UPC cat de curand.

#51
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Se fac negocieri si cu RCS sau se multumesc cu doar atata acoperire?

#52
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Si a fost si episodul 4: Hero.
Excelent.
BCS...
:)

#53
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Si a fost si Alpine Shepherd Boy...
Tot mai fain serial.
Si deja revad episoadele pe postul tv.
Imagine si montaj deosebite.
Roluri excelent jucate.
Better Call Saul.
Or your local operator.
:D

#54
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,844
  • Înscris: 07.07.2009
The Walking Dead nu stiu daca va mai fi pe AMC Romania dar spin-off-ul probabil il vom avea in premiera :D http://tvseriesfinal...from-amc-35864/

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate