Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

consultanta financiara

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
chitanr

chitanr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 30.08.2005
Cumpar firma fara datorii.
Ma intereseaza sa aibe toate activitatile, deoarece eu vreau in principal
pt consultanta financiara, ceva contabilitate, ceva operare PC.

#2
buyio

buyio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.01.2006
Am o firma care are f multe obiecte de activitate, cel principal fiind contabilitate si consultanta contabila. Am activat din 2003, dar acum trebuie sa plec din tara si o lichidare in Romania inseamna sinucidere curata :)) firma nu are datorii, tocmai ma ocup la administratia financiara de reglarea fisei (vreau sa fiu cu totul pe zeor), deoarece aveam de gand sa o inghet pe 3 ani daca nu reusesc sa o vand.
Prin urmare, adresa mea de email este [email protected] si astept contact.
Numai bine


View Postchitanr, on Jan 4 2006, 09:14, said:

Cumpar firma fara datorii.
Ma intereseaza sa aibe toate activitatile, deoarece eu vreau in principal
pt consultanta financiara, ceva contabilitate, ceva operare PC.


Am o firma pe care am lucrat din 2003 pana de curand, obiectul principal de activitate fiind contabilitate si consultanta contabila si economico-financiara. In actul constitutiv sunt trecute cam toate obiectele importante, nu stiam exact ce o sa fac cu firma, asa ca se poate face cam orice pe ea. Firma e curata, nu are datorii, tocmai reglez fisa la fisc. Am vrut sa o inghet pe 3 ani, intrucat plec din tara si ideea unei lichidari in romania mi-a dat fiori.
Daca sunteti interesat, astept un email la [email protected] cu datele de contact.
Numai bine!


View Postchitanr, on Jan 4 2006, 09:14, said:

Cumpar firma fara datorii.
Ma intereseaza sa aibe toate activitatile, deoarece eu vreau in principal
pt consultanta financiara, ceva contabilitate, ceva operare PC.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate