Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Digi va avea in scurt timp Cam-uri diponibile si pentru satelit

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 17.09.2010
Va fi lansata oferta in urmatoarele 2-3 luni

#2
RedBraker

RedBraker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 13.11.2007

 misanul, on 05 iunie 2014 - 12:42, said:

Va fi lansata oferta in urmatoarele 2-3 luni

Eu nu am auzit nimic intern. Ati mai postat careva acum 8 ani ca se vor urca canale HD pe satelit la Digi,
si abia acum o luna s-au introdus...

Edited by RedBraker, 05 June 2014 - 13:42.


#3
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,843
  • Înscris: 07.07.2009
In Ungaria se da deja de cateva luni, posibil sa urmeze si Romania, dar inca nu se stie nimic concret.

#4
RedBraker

RedBraker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 13.11.2007

 Kalman2007, on 05 iunie 2014 - 13:44, said:

In Ungaria se da deja de cateva luni, posibil sa urmeze si Romania, dar inca nu se stie nimic concret.

Pana la lansarea canalelor HD au circulat intern cam 2 luni de zile mailuri cu pregatirea campaniei DTH.
Da, probabil ca se vor introduce si CAM-uri pe satelit. Insa inainte de asta trebuie pregatita campania si asta cere timp.
Momentan inca nu e gata nici campania HD. Mai sunt de bagat ceva posturi, mai e de lucru...

#5
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,843
  • Înscris: 07.07.2009
Avand clienti mai multi decat in Ungaria e mai greu bineinteles

#6
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Acum mai bine de un an anuntai ca vor intra canalele Intact la Digi Satelit...
Tot "pe surse"!
Oare de ce s-au razgandit si te-au lasat sa pari ca dai stiri neverosimile? Posted Image

#7
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 17.09.2010

 Venboteam, on 05 iunie 2014 - 14:24, said:

Acum mai bine de un an anuntai ca vor intra canalele Intact la Digi Satelit...
Tot "pe surse"!
Oare de ce s-au razgandit si te-au lasat sa pari ca dai stiri neverosimile? Posted Image

Daca nu era scandalul Alexandrescu -Bendei cu santajul Intact aveai demult antenele inapoi pe satelit ia verifica tu cand am postat eu aceste lucruri si nu iti mai da tu cu presupusul  !  capisci

#8
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Problema e ca in ultimul timp nu mai ai credibilitate. De la anuntul cu Orange dth, nu imi mai aduc aminte de un zvon care s-a adeverit. Gresesc?

#9
catalinhio

catalinhio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 23.02.2008

 RedBraker, on 05 iunie 2014 - 13:51, said:


Momentan inca nu e gata nici campania HD. Mai sunt de bagat ceva posturi, mai e de lucru...
Stiu ca ai spus ca se doreste introducerea Tvr Hd si poate alte canale in Hd dar nu prea vad cum avind in vedere lipsa spatiului pe satelit.Ma astept la cel mult un simulcrypt pt alte programe si nu la un tp propriu sau alte artificii.Din pacate informatiile oferite de tine (apreciate dealtfel)se refera mai mult la oferta comerciala decit la aspectul tehnic al lansarii de canale,iar aici trebuie sa intervina user-ii cu actualizari  ale frecventelor si canalelor de pe satelit.

#10
ovidiu-pit

ovidiu-pit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 19.02.2008
Se mai aude ceva de CAM-urile alea de satelit?
Tehnologia a mai evoluat.Acum sunt multi care au televizoare DVB-S.

#11
lssbvro

lssbvro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 29.12.2014
Si eu sunt interesat.Daca aude cineva ceva sa posteze va rog!

Si eu sunt interesat.Daca aude cineva ceva sa posteze va rog!

#12
generalmotors

generalmotors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,261
  • Înscris: 11.12.2008
misane, ia uite ce spuneai la inceputul topicului!

#13
dr_agosh82

dr_agosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 31.10.2006
A gresit unitatea de masura, daca scria ani in loc de luni poate era valabil in cazul digi.

#14
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
A aberat si misanul, nu e prima data si probabil ca nici ultima oara cand scrie prostii. Nu e departe de aly25 si david1980. Posted Image

#15
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 17.09.2010

 catalinman, on 11 martie 2015 - 22:55, said:

A aberat si misanul, nu e prima data si probabil ca nici ultima oara cand scrie prostii. Nu e departe de aly25 si david1980. Posted Image
Poate eu am primit o o informatie care nu s-a confirmat dar tu sa minti cu buna stiinta ca vor intra  n canale hd la digi  pe aria orangetv cum se numeste domnul  catalinman....

Edited by megafanro, 12 March 2015 - 00:57.


#16
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Informatie eronata vrei sa zici si nu esti la prima prostie spusa pe forum. Tot asa ai zis ca ca o sa revina canalele Intact pe  Digi TV Satelit, ti-am zis atunci ca nicio sansa sa intre si tu tot o dadeai inainte ca intra.

Uite ca nici in ziua de azi nu au mai intrat, eu in locul tau nu as mai deschide gura pe forum 1 an de zile.

Edited by catalinman, 12 March 2015 - 00:41.


#17
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Ai mult mai multe sanse sa vezi o basina de la un mort decat ceva nou de la rcs-rds, o companie in moarte clinica.

Edited by xperia_ray, 12 March 2015 - 01:05.


#18
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 17.09.2010

 catalinman, on 12 martie 2015 - 00:34, said:

Informatie eronata vrei sa zici si nu esti la prima prostie spusa pe forum. Tot asa ai zis ca ca o sa revina canalele Intact pe  Digi TV Satelit, ti-am zis atunci ca nicio sansa sa intre si tu tot o dadeai inainte ca intra.

Uite ca nici in ziua de azi nu au mai intrat, eu in locul tau nu as mai deschide gura pe forum 1 an de zile.
Daca ii  reusea lui Alexandrescu faza cu santajul la Berindei erau demult inapoi in grila pe 7 milioane de euro asa ca nu mai vb ca  esti intr-o  mare eroare my friend  ..apropo in care viitor vor intra canale hd la digi  ?  indepartat  sau apropiat  ....gurule  Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate