Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 

Interpretari astrograme

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,805
  • Înscris: 16.03.2004
Taylor, nu solicita proceduri ce tin de ocultism, daca nu vrei sa te adancesti in starea de depresie in care esti deja.Posted Image

#20
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014
Astrologia nu e ocultism ci una dintre pasiunile mele si intotdeauna ma binedispune.

#21
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,805
  • Înscris: 16.03.2004

View PostTaylor_M, on 24 septembrie 2014 - 17:12, said:

Astrologia nu e ocultism ci una dintre pasiunile mele si intotdeauna ma binedispune.

Da rezultate? In ce scop folosesti aceasta indeletnicire, sa-i zic asa?

#22
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postdark, on 24 septembrie 2014 - 13:15, said:

Taylor, nu solicita proceduri ce tin de ocultism, daca nu vrei sa te adancesti in starea de depresie in care esti deja.Posted Image
Dar de ce credeti ca "ceva ascuns" va adinceste in depresie ? Altii gasesc aceste lucruri foarte excitante, pline de ...adrenalina. Ati auzit vreodata de extoplasma si de cei f. rari, care o au in singe ? Si de ce pot face acesti oameni ? Daca platiti un bilet, sa-i vedeti, nu veti mai fi depresiva niciodata ! Parerea mea.

View Postdark, on 24 septembrie 2014 - 17:15, said:

Da rezultate? In ce scop folosesti aceasta indeletnicire, sa-i zic asa?
Depinde fiecare cu cel...doare, sa zicem ... de la cit sa semnez un contract azi, sau sa-mi cumpar o casa, sa-mi spun pasul prietenului azi, sau nu, ca sa nu produc tzounami... pina la daca sa-mi deschid gura in fata sefului, tot azi si pina la cistigurile la fotbal de miine, mai stii. Plus in intrebarile de viitor... cine, daca , cum !

Edited by Astro-Liv, 24 September 2014 - 18:19.


#23
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,805
  • Înscris: 16.03.2004

View PostAstro-Liv, on 24 septembrie 2014 - 18:15, said:

Dar de ce credeti ca "ceva ascuns" va adinceste in depresie ? Altii gasesc aceste lucruri foarte excitante, pline de ...adrenalina. Ati auzit vreodata de extoplasma si de cei f. rari, care o au in singe ? Si de ce pot face acesti oameni ? Daca platiti un bilet, sa-i vedeti, nu veti mai fi depresiva niciodata ! Parerea mea.


Nu despre mine am spus, nu ai fost atent, ci despre cineva care a marturisit asta pe alt topic, ca ia pastile pentru aceasta afectiune a psihicului. Parerea mea este ca orice indeletnicire ce tine de domeniul ocult, nu face decat sa adanceasca problema si nicidecum sa o rezolve.

View PostAstro-Liv, on 24 septembrie 2014 - 18:15, said:

Ati auzit vreodata de extoplasma

Acesta este "materialul" din care sunt constituite fantomele.

#24
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

View Postdark, on 24 septembrie 2014 - 17:15, said:



Da rezultate? In ce scop folosesti aceasta indeletnicire, sa-i zic asa?

Am spus destul de clar: ma binedispune. Este un domeniu pasionant si imi place mai ales partea de mitologie.

View Postdark, on 24 septembrie 2014 - 19:06, said:



Nu despre mine am spus, nu ai fost atent, ci despre cineva care a marturisit asta pe alt topic, ca ia pastile pentru aceasta afectiune a psihicului. Parerea mea este ca orice indeletnicire ce tine de domeniul ocult, nu face decat sa adanceasca problema si nicidecum sa o rezolve.

Era vorba acolo de visele lucide, un aspect de cele mai multe ori temporar. Despre ce afectiuni vorbesti? Si ce legatura este intre astrologie si bolile psihice?!? sau intre catatonie si fantome? Jizaz!

Si eu am luat medicamente pentru ca sufeream de stari de panica si perioade de nesomn. Am descoperit ca eu, ca circa 80% dintre subiectii planetei, sufar de deficit de magneziu. Asa ca am lasat cipralexul si am mers pe niste biete suplimente... Care surprize, chiar functioneaza.

Ca sa nu mai spun ca mi se pare deplasat sa faci niste legaturi nepotrivite intre foarte putinele informatii citite pe un forum.

#25
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,805
  • Înscris: 16.03.2004

View PostTaylor_M, on 25 septembrie 2014 - 00:33, said:

Si ce legatura este intre astrologie si bolile psihice?!?


Nu e doar astrologia, ci ocultismul, ma refer mai mult la avatarul tau, Christina Ricci jucand intr-un film cu tema oculta.

#26
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014
Vad ca ai luat-o si dumneata pe urmele lui nea barbu. Teece si asta, don't worry.

#27
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postdark, on 24 septembrie 2014 - 19:06, said:


Nu despre mine am spus, nu ai fost atent, ci despre cineva care a marturisit asta pe alt topic, ca ia pastile pentru aceasta afectiune a psihicului. Parerea mea este ca orice indeletnicire ce tine de domeniul ocult, nu face decat sa adanceasca problema si nicidecum sa o rezolve.

Acesta este "materialul" din care sunt constituite fantomele.
Daca observati NU ma interesat despre CINE ati scris, ci despre CE, ati scris aici. De aceea am pus depresia, in "pielea" dvs.  ...referitor la ce ati spus. Ca sa intelegeti, indiferent daca schimbam persoana, TEMA ramina aceeasi, ca o concluzie.

Si nu am spus sa puneti, o definitie a extoplasmei, dupa internet , ci am intrebat daca ati vazut vreodata PERSOANE cu exto, in ei ?

#28
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,805
  • Înscris: 16.03.2004

View PostAstro-Liv, on 26 septembrie 2014 - 13:15, said:

ci am intrebat daca ati vazut vreodata PERSOANE cu exto, in ei ?

Nu, nu am vazut, nici nu pot sa vad asa ceva.Posted Image

#29
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

View Postdark, on 29 septembrie 2014 - 08:19, said:


Nu, nu am vazut, nici nu pot sa vad asa ceva.Posted Image
De ce nu ? Se transfigureaza atit de ...interesant. E fantastic, ce vedeti acolo. MERITA !

#30
marian12345

marian12345

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 05.11.2008

View PostTaylor_M, on 24 septembrie 2014 - 13:12, said:

Si iar te-ai evaporat. Banuiesc ca te vei reintoarce peste alte cateva luni.


Luni sau ani. Am reintrat azi pe Softpedia pentru a cauta un prieten.
Probabil ca ai Asc in Taur, aceasta fiind o zodie "scurta', nu da inaltime mare. Mercur in Asc iti da trasaturi tineresti (poti arata mai tanara decat normal pentru varsta ta). Ai probleme vata? Adica probleme ca reumatismul- aceasta e indicata de conjunctia Marte- Saturn in casa a 6-a.
Pentru Asc in Taur, Luna este in casa a 9-a, si poate indica ca mama ta are legaturi cu domeniile indicate de casa a 9-a: credinta, invatamant, calatorii, religii etc.

Pentru o interpretare e nevoie de data si locul nasterii, deci nu doar de o imagine ca cea postata de tine. Si pentru ca nu e locul pe acest forum pentru asa ceva, sa iti dai datele, uita de astrologie aici.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate