Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

WildStar

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Reyz0rn

Reyz0rn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 11.05.2013
Am si eu o serie de nedumeriri in legatura cu jocul asta:
1.Daca ai beta-key de ce nu poti sa te joci mereu cat e in beta?(presupun ca este in beta daca nu s-a lansat inca) - m-am jucat aseara si vad ca azi iar nu gaseste realm
2.Cei cu beta-key vor ramane ca playeri si dupa ce se lanseaza jocul sau o sa trebuiasa cumparat in prealabil?

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005
Probabil o sa-ti ofere o reducere, slabe sanse sa primesti jocul gratuit dupa ce iese din beta.

#3
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Din ce am citit pe net, o sa fie cu plata lunara. Probabil ca prima luna o sa ai vreo reducere.

#4
noname01

noname01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 11.08.2013
Si ce parere ai de joc?

#5
blasterzz

blasterzz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2006
Nu e ceva care sa te faca sa zici wow ... un joc mediocru facut de NcSoft, dar daca e cu subscriptie nu se merita... dar cum fiecare stie ce ii place pana nu il incerci nu ai de unde sa stii sigur.

#6
dimsk1d

dimsk1d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 27.09.2015
de asta merge vorba!
Saptamina trecuta am primit beta-key-ul la acest joc si am facut un mic review la el. Consider ca are viitor dar sigur ca nu este cel mai mare proiect de la NCSoft

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cWCGOEE4GB8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate