Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 

Panasonic NV-GS21

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Bugsy3

Bugsy3

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2005
Salutare,

de cateva luni ma bate gandul sa-mi iau o camera digitala. Dupa mai multe documentari (facute de unul singur) , am ajuns la concluzia ca GS21 la aprox 16 mln reprezinta un raport OK calitate-pret. Nu prea vreau sa sar de 16 mln, mari pretentii nu am de la ea- imi trebuie pentru filme cu copilul samd, nu fac afaceri cu ea, dar nici nu vreau sa iau un jaf. Sunt convins ca mai sunt si altii care au avut aceasta problema, si poate au facut un benchmark de calitate. Astept sfaturile celor mai cunoscatori ca mine. Thx a lot.

#2
xcalinp

xcalinp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 26.05.2005
eu am un gs11eg (nu are SD) de 1,5 ani. Am filmat 12 casete, n-am nici o problema. Tot pentru copil am luat-o. Ce pot sa-ti spun e ca filmeaza super la lumina naturala, chiar in incaperi. Eu sunt multumit si cind filmez la lumina becurilor. Zoom-ul digital l-am dezactivat, e suficient cel optic: 24x.

ti-l recomand cu placere.

#3
medvonok

medvonok

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 31.08.2005
Cum se face inregistrarea de pe caseta pe CD ? Are cineva un Panasonic si nu stie cum sa procedeze. Camera se conecteaza la PC prin USB.

#4
Bugsy3

Bugsy3

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.08.2005
Iti multumesc mult pentru post, chiar nu stiam pe nimeni sa aiba Panasonic (toata lumea are Sony), dar eu am avut Sony mai demult, s-a stricat si am avut o experienta nefasta cu service-ul. Dupa ce o cumpar, o sa postez impresia aici. Thx a lot

#5
bsdmesaje

bsdmesaje

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.01.2006

View PostBugsy3, on Dec 20 2005, 20:53, said:

Salutare,

de cateva luni ma bate gandul sa-mi iau o camera digitala. Dupa mai multe documentari (facute de unul singur) , am ajuns la concluzia ca GS21 la aprox 16 mln reprezinta un raport OK calitate-pret. Nu prea vreau sa sar de 16 mln, mari pretentii nu am de la ea- imi trebuie pentru filme cu copilul samd, nu fac afaceri cu ea, dar nici nu vreau sa iau un jaf. Sunt convins ca mai sunt si altii care au avut aceasta problema, si poate au facut un benchmark de calitate. Astept sfaturile celor mai cunoscatori ca mine. Thx a lot.

am eu una de vanzare: 14 mil negociabil
inf 0744108485 sau ym: informatica2005


.
P.S: a.. btw.. vad ca postul e facut exact de ziua mea.. presimt ca va fi unul norocos si vom face o afacere buna..

Edited by bsdmesaje, 04 January 2006 - 03:19.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate