Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Jocul "Ghiceste Scorul"

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
salut!
de vreo cateva luni particip la jocul Ghiceste Scorul promovat de Orange Romania.
am si optiunea Suporter activa. in cadrul beneficiilor acestei optiuni se prevede printre altele si ca se optin puncte suplimentare in cadrul jocului ghiceste scorul.

dacă ești abonat, activează opțiunea Suporter prin SMS cu numele echipei favorite la 321 și pentru 1 euro/lună primești:
  • SMS-uri cu scorul, cartonașe roșii și marcatorii în timpul meciului
  • 10 SMS-uri naționale la fiecare gol al echipei
  • minute sau SMS în rețea, pentru victoria echipei
  • 15 MB de trafic pentru internet pe mobil
  • știri despre echipa ta în aplicația gratuită Fotbal Info de la Orange pe care o poți descarca oricånd din
    Google Play

  • puncte suplimentare pentru jocul Ghicește scorul
pe parcursul editiei a 2-a si a 3-a a acestui joc eu nu am primit nici un fel de beneficii suplimentare in cadrul jocului, puncte primite pentru ca as avea optiunea Suporter activa.

a primit cineva beneficii la acest joc fiindca are optiunea Suporter activa? nu ma refer la codurile de pe facebook, codurile primite in urma trimiterii unui sms la 213, codurile de pe m.orange etc. aceste coduri le pot folosi toti utilizatorii, nu doar cei care au optiunea suporter activa.

Attached Files



#2
Dragonasu

Dragonasu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 289
  • Înscris: 19.03.2014
Pai daca ghiceam scorul ma faceam bogat si jucam pe bani nu pe sms'uri.

#3
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
nu joci pe sms-uri. e un joc cu premii nu pariuri sportive.

#4
Dumitru_Pavel

Dumitru_Pavel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 453
  • Înscris: 06.02.2014
nu stiu de joc dar din imagine pare a fi grafica de la Bwin deci tot a pariuri sportive si case de pariuri miroase

#5
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
e altceva.
am deschis acest topic pentru a afla daca mai sunt persoane in situatia mea.

#6
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View Postgabriel_gavrila, on 25 aprilie 2014 - 19:34, said:

salut!
de vreo cateva luni particip la jocul Ghiceste Scorul promovat de Orange Romania.
am si optiunea Suporter activa. in cadrul beneficiilor acestei optiuni se prevede printre altele si ca se optin puncte suplimentare in cadrul jocului ghiceste scorul.

dacă eşti abonat, activează opţiunea Suporter prin SMS cu numele echipei favorite la 321 şi pentru 1 euro/lună primeşti:
  • SMS-uri cu scorul, cartonaşe roşii şi marcatorii în timpul meciului
  • 10 SMS-uri naţionale la fiecare gol al echipei
  • minute sau SMS în reţea, pentru victoria echipei
  • 15 MB de trafic pentru internet pe mobil
  • ştiri despre echipa ta în aplicaţia gratuită Fotbal Info de la Orange pe care o poţi descarca oricånd din
    Google Play

  • puncte suplimentare pentru jocul Ghiceşte scorul
pe parcursul editiei a 2-a si a 3-a a acestui joc eu nu am primit nici un fel de beneficii suplimentare in cadrul jocului, puncte primite pentru ca as avea optiunea Suporter activa.

a primit cineva beneficii la acest joc fiindca are optiunea Suporter activa? nu ma refer la codurile de pe facebook, codurile primite in urma trimiterii unui sms la 213, codurile de pe m.orange etc. aceste coduri le pot folosi toti utilizatorii, nu doar cei care au optiunea suporter activa.


Salut,
Te rugam sa ne spui numarul de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helper

#7
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
ti-am dat pm in 25 aprilie. si anterior dar mi-ai comunicat sa astept raspunsul la sesizarea formulata. acum a venit si raspunsul dar imi descriu colegii tai beneficiile optiunii suporter (omitand partea reclamata) si regulamnetul jocului ghiceste scorul.

Edited by gabriel_gavrila, 28 April 2014 - 12:04.


#8
dany23ro

dany23ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,174
  • Înscris: 16.08.2007
platforma nu functioneaza da eroare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate