Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Gigantul Orange - declin sau resuscitare?

- - - - -
  • Please log in to reply
1090 replies to this topic

#1081
vio73

vio73

    Guru member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,841
  • Înscris: 13.07.2010
Citește pe aici ce spune iDorin!
http://forum.softped.../page__st__7722
http://forum.softped.../page__st__7740

Și știe ce spune.

Edited by vio73, 16 April 2016 - 17:07.


#1082
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

View Postvio73, on 16 aprilie 2016 - 11:07, said:

decât sã mã chinui, mai bine stau în banca mea.
Foarte bine spus, stai la Orange ca stai bine, in plus chiar nu ai unde sa te duci de la Orange.

#1083
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,230
  • Înscris: 22.01.2004
depinde de la persoana la persoana si oras. daca nu ai semnal in casa sau pe unde iti petreci timpul degeaba ai un abonament la reteaua nr 0,1 ca te uiti la el lung si atat. daca ai semnal si mai si functioneaza (ca simptomele de companie ratata vad ca se transmit de la digi si la altii) e perfect, stai in banca ta.

#1084
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011
Evident ca doar in conditiile in care ai semnal unde ai nevoie. Dooooh.

#1085
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,230
  • Înscris: 22.01.2004
nu e chiar dooooh ca multi se aboneaza la reteaua nr 0,2 crezand ca vor avea semnal in oras (dooooh). doar ca nu au.

#1086
bethlen

bethlen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,147
  • Înscris: 13.01.2013
Digi a contribuit din plin la alinierea beneficiilor celor de la Orange cu pretul cerut. Totusi, e greu sa urnesti un asa mare operator de telefonie. Nici macar Vodafone nu ar putea spune ca le sufla in ceafa. Insa si eu m-am convins ca nu se poate calitate la preturi de dumping. Ori una, ori alta.

#1087
Alexis

Alexis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,230
  • Înscris: 22.01.2004
Nu degeaba Digi are la oferta cel mai mare numar de dual-sim-uri si la astea face reclama in disperare. Isi dau seama ca in momentul asta nu poti sa te bazezi 100% pe reteaua lor si dau posibilitatea clientilor sa aiba mereu la indemana si o alta retea. Cu redirectionarea apelurilor pe un alt operator pentru cazul in care Digi nu merge poti sa obtii beneficii si din abonamentul lor. Eu privesc abonamentul Digi ca pe o extraoptiune pe care o platesc pentru alt operator. Extraoptiune care ma costa 20 de lei si imi da minute internationale si net. Bineinteles, in zonele unde au semnal si unde functioneaza. De ex ca o extraoptiune (daca ar exista) 4G de la Orange. Nu il ai peste tot si nici nu merge intotdeauna.

#1088
Mihai-I

Mihai-I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.03.2014
Digi si orange in acelasi telefon sunt combinatia perfecta. Pentru mine orange in postura de sim secundar prepaid este perfect (mai ales ca nu trebuie sa incarc, numarul nu se deconecteaza daca mai primesti cate un apel din cand in cand). Redirectionarile de la Digi catre al doilea sim nu costa nimic, consuma din nelimitat.
Imbunatatirea la nivel de semnal si calitate convorbiri este evidenta pentru Digi in ultimii doi ani. Daca pastreaza ritmul in maxim doi, trei ani o sa fim toti in aceeasi retea �

#1089
winnie

winnie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 22.11.2005

View Postbethlen, on 17 aprilie 2016 - 14:04, said:

Digi a contribuit din plin la alinierea beneficiilor celor de la Orange cu pretul cerut. Totusi, e greu sa urnesti un asa mare operator de telefonie. Nici macar Vodafone nu ar putea spune ca le sufla in ceafa. Insa si eu m-am convins ca nu se poate calitate la preturi de dumping. Ori una, ori alta.

Mare adevar!

#1090
badlink

badlink

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,708
  • Înscris: 24.02.2010
DECLIN !!

#1091
cypryan1

cypryan1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 12.02.2014
Eu zic ca nu e in declin, in ultima perioada sunt Ok ce-i de la Orange ....singurul lucru ce ma deranjeaza e ca sau compromis cu alte retele....ca le-au dat si la altii din acoperire..

Apropo....ptr mine e o mare porcarie ca un utilizator de tel. mobila sa aiba ma multe nr. de telefon, sau in special telefoane dualsim, este doar parerea mea, eu unul nu m-am putut obisnui cu tel. dual sim.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate