Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Dezacord moderare aria ISLAM

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Khassim

Khassim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 17.09.2013
Dupa cum ati observat, pentru o mai buna gestionare a ariei de Religie si spiritualitate, echipa de moderare a fost largita.
Din acest moment calitatea discutiilor si abaterile de la regulament vor fi monitorizate  mai atent.
In plus, fiecare arie va fi in atentia unui anumit moderator. De aceasta ma voi ocupa in mod special eu.
Va rog recititi cu atentie Reglamentul forumului si Regulamentul ariei.


Am observat cit de ``bine`` au gestionat moderatorii crestini aria musulmanilor.
Nemusulmanii isi devarsa veninul pe Islam pe absolut fiecare subiect. Credinta mea este atacata la modul cel mai spurcat. Se fac generalizari abjecte cu privire la 1.7 miliarde de oameni.
Sintem numiti ``primitivi``, ``macelari``, teroristi si o serie de epitete de care mi-e sila sa le repet.

Dar eu cind le-am zis crestinilor ``crestinopati``, am primit in secunda doi penalizare. Daca insultam crestinismul cum face Solstice si trupa de vesele cu Islamul, probabil ca primeam ban.  :)
Ipocrizia crestina nu cunoaste limite.

Eu zic ca este strigator la cer ca un crestin sa modereze aria de Islam. Asta in timp ce aria Iudaism este acum moderata de o persoana evreica.

#2
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
N-ar fi mai bine sa faci logout si sa mergi pe un forum dedicat unde nimeni nu te deranjeaza?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate