Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Care-i cea mai mica valoare cu care pot reincarca?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003

View Postboy4ever, on 21 aprilie 2014 - 13:18, said:

3 euro, valabili 21 zile
Pe varianta incarcarii din contul unui abonat (stiu, nu e la indemana pentru toti) cu 3 E ai 60 zile (si cu 2 E ai 21 zile). Cand ai mai mult credit poti cumpara valabilitate cu aceleasi valori direct din cartela prepay.

Edited by neagu_laurentiu, 21 April 2014 - 13:41.


#20
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011

View Postneagu_laurentiu, on 21 aprilie 2014 - 13:34, said:

Pe varianta incarcarii din contul unui abonat (stiu, nu e la indemana pentru toti) cu 3 E ai 60 zile (si cu 2 E ai 21 zile). Cand ai mai mult credit poti cumpara valabilitate cu aceleasi valori direct din cartela prepay.
Imi vine greu sa cred, mai poate confirma careva valabilitatea de 60 zile? Ar fi bine si 30 zile dar nu cred.

#21
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
De ani buni folosesc varianta asta. Chiar si astazi am incarcat 3 E cu 60 zile valabilitate.
Uite si oficial (nu am pretentia sa ma crezi - la adauga valabilitate, eu incarc din contul unui abonat dar datele se pastreaza): https://www.cosmote....ala_Cosmote.pdf

Edited by neagu_laurentiu, 21 April 2014 - 15:15.


#22
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011

View Postneagu_laurentiu, on 21 aprilie 2014 - 15:11, said:

De ani buni folosesc varianta asta. Chiar si astazi am incarcat 3 E cu 60 zile valabilitate.
Merci, eu incarcam cu 4E ca fraierul! Dar cu cardul de pe net?! Din cate ma uit in aplicatia asta a lor pentru android suma minima ar fi 5E.

Attached Files



#23
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
-am cartela cosmote si nu mai am credit (nu am reincarcat de ceva timp) si semnal,cum pot sa-mi incarc cartela ?
-cand deschid telefonul imi da mesajul: inregistrare cartela sim nereusita,fara serviciu
-ce pot sa fac sa-mi reincarc cartela pe acest nr de cosmote ?

#24
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Nu mai ai numarul valabil.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate