Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

cine controleaza magazinele online?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
ever_forever

ever_forever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 03.02.2006

 Andreysc7, on 23 martie 2014 - 16:56, said:

treaba ta ... fie ca vinzi, fie ca nu , viata mea va fi la fel , insa ti-am zis mai sus faza cu un prieten. Si nu , nu baga in cont peste 15.000E pe luna Posted Image . Facea 3000-4000RON in perioada sarbatorilor, in rest mergea mai slab

Romanii ridicati de politie de pe strada sau cu usa sparta de mascati dau tepe pe net, de genul avioanelor de 10k dolari "vandute" la americani naivi.
Pentru evaziune fiscala esti cautat de fisc, esti dat in judecata, etc. Si nu cred ca se oboseste nimeni pentru 2 mii de lei sa te caute.

Oricum, pentru sume mici poate face multe ca sa se piarda urma banilor. De ex., poate baga banii de pe paypal pe un sait de pariuri si apoi sa-i retraga de pe sait in contul bancar. Si zice ca a castigat la pariuri, daca il intreaba vreunul de la banca de unde provin banii. Sau poate zice ca-s donatii primite de pe un sait facut de el.

Dupa cum am mai zis, la sume mai mari trebuie sa legalizeze afacerea sub o forma sau alta, pentru ca ar putea avea probleme inclusiv cu paypalul

#20
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,667
  • Înscris: 05.02.2012
Nu a dat tepe :) stai bland, il cunosc de mic :) In plus, eu i-am facut site-u :))

#21
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Te-ai gandit ca banii ii incasezi in cont bancar? Eh?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate