Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Meci Juventus Torino

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
onutzaflo

onutzaflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.10.2009
Buna Seara,

Va rog sa ma ajutati cu o informatie. Nu stiu daca scriu unde trebuie....
Pentru iubitorii de fotbal si de echipa Juventus Torino, imi spune cineva cum pot achizitiona bilete la un meci de-al lor in Torino? pentru luna Mai.
Stiu ca pentru straini...e mai scump...am vazut ceva preturi, incepand cu 150, 200 euro....Dar  ei pot achizitiona bilete (in afara de abonamente) mult mai ieftin,
A mers cineva la un meci in Torino? Imi poate spune cum a procedat? eventual sa ma indrume unde anume sa caut.
Va multumesc frumos!!

#2
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
http://www.ticketbis...CFQKWtAodCBUAoA

De pe site-ul ăsta le iau eu.

Oricum Juventus este slabăPosted Image

#3
onutzaflo

onutzaflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.10.2009
Deci ai fost la vreun Meci la Torino?
Tare...
De exmplu pt" Family" am fvazut acolo...80 Euro pt 2 perosne...unde sunt locurile....tribuna?
acetse bilete nu sunt numai pt. ei...adica, pot cumpara si strainii?

Merci!!!
PS...cat despre faptul ca ar fi slabi....nu stiu ce sa zic...as vrea sa avem si noi in Romania o echipa de talia lui Juve ;)

#4
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
În stanga găsești modul de amplasament.

La fiecare bilet/pachet ai specificat unde anume se află.

Am fost la meciul cu Milan, eu țin cu Milan Posted Image

Sectorul 117 , coltul de sus cu roz, randul 25 pachetul family.

Dar nu poți să-l iei pe ăla...

Stai că mă uit.

Nu poți să iei Family.

.

Quote

Biglietto del partecipante 1 (Nome, Cognome e Data di nascita - Vendita vietata ai residenti nella Regione di provenienza della squadra ospite. Restrizione non applicata ai possessori di Tessera del tifoso.
Controlla l’opzione Tess. Tifoso prima di comprare.
)

.

Quote

The Tessera del tifoso (English: Supporter's ID card) is an identity document introduced in 2009-2010 by the Italian Ministry of the Interior to identify fans and supporters of specific association football clubs. This was introduced in order to counter the level of hooligan violence during games, and was made compulsory during the 2010/2011 season, despite not yet being approved by Parliament.
The identity card identifies fans as supporters of specific teams and are checked by police or security at the stadium entry. In addition, it doubles as a point collection scheme whereby fans can cash in points at banks for season and away tickets.
The tessera has been criticized by fans' organizations, ultras, consumer protection NGOs and pro-privacy groups for a variety of reasons, including being blamed for a reduction in ticket sales while being unable to prevent hooligan violence.
When A.S. Roma decided to acquiesce to fan demands from MyRoma (the AS Roma Supporters’ Trust) and sell tickets without tesseras, it faced obstruction from the National Observatory on Sports Events, a body of the Interior Ministry.[1] Similar attempts to do the same at Cagliari, Taranto and Padova clubs have also faced stiff opposition from the National Observatory.

http://www.osservato.../procedure.html

În cazul ăsta, toate celelalte unde nu se cere acest card se pot cumpăra.

#5
onutzaflo

onutzaflo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.10.2009
si mai raman...alea scumpe :D
Ma gandeam eu ca trebuie ceva card...ca un abonament..
Continui cautarile
Iti multumesc frumos ;)

#6
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
Bagă și tu un anunț aici că e posibil să găsești și ''ocazii''

https://www.facebook...tiJuve?filter=2

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate