Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Izomeri

Recomandare TV

Prostamin forte - bun la ceva?
 eroare in Windows Server

Creștere testestoron natural

Camere ip aditionale HGNVK48902

Canon 1300D probleme de focalizare
 limitatoare de viteza

Camera auto DVR interior-exterior

Astrologul Minerva angajata la BNR

Problema electronica Mercedes C22...
 Plinta parchet lata

Pareri produse vetter.ro

Honor 8x blocat la pin

Laptop Asus nu recunoaste SSD si ...

Fumatorii de tigari home made / rulate

* * * * * 9 votes
  • Please log in to reply
6307 replies to this topic

doktoru

doktoru

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu, dar halfzware e deja clasic și ar trebui sa fie ok. De proba ar merge.

Vinturis_George

Vinturis_George

New Member

• Grup: Junior Members
Salutare!

Exista vreun aparat de rulat electric? Eu fumam pueblo clasic, foite ocb hemp... până mi s-a luat de rulat și am luat țigări pueblo clasic, toate ok, mai puțin prețul 600-700 ron luna, minim 1 pachet/zi.

Nu ma impact cu tabachera aia, ies lossy și musamaua aia trebuie ținută cu mana, ceea ce eu nu pot face (am o problema medicala). Cu cel mic, m-am saturat (eu rulez cu buzele), am nevoie de altceva, mai ușor de folosit pentru ma bucura din nou de ce îmi place.

De asemenea, dacă recomandați și alt tutun în afara de pueblo, de curiozitate... am fumat cam din toate, bali, Chesterfield și ce mai erau, mai puțin drum

Evonxxx

Evonxxx

Member

• Grup: Members
Setupul meu 😂 cam messy, caut si eu ceva electronic, ca m-am saturat de astea manuale de rulat, mai mult de o luna nu mai tine ca se tot rup

Attached Files

Vinturis_George

Vinturis_George

New Member

• Grup: Junior Members

View PostEvonxxx, on 07 iunie 2022 - 14:15, said:

Setupul meu 😂 cam messy, caut si eu ceva electronic, ca m-am saturat de astea manuale de rulat, mai mult de o luna nu mai tine ca se tot rup

Daa, devine messy :)) ma gândesc la ceva de genul asta și sa il motorizez.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/olOFJuHBEzI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

PS: daca are cineva o mașinuța de genul full metal și vrea sa o dea, aștept pm, poate scap de ebay și pista vamală

tioopedi

tioopedi

Senior Member

• Grup: Senior Members
https://www.tiktok.c...402465163740678
interesant aparat de rulaj
vreau si eu
cine gaseste in magazin, sa puna link
Attached File  rulate.png   1.55MB   30 downloads

Edited by tioopedi, 09 June 2022 - 15:52.

didi_yo

didi_yo

Member

View Posttioopedi, on 09 iunie 2022 - 15:50, said:

https://www.tiktok.c...402465163740678
interesant aparat de rulaj
vreau si eu
cine gaseste in magazin, sa puna link
Attachment rulate.png
Am gasit ceva, dar nu stiu cat e de sigur. Banuiesc ca ceva china.

flanker_88

flanker_88

Junior Member

Va salut!
Am ramas fara sursa mea de tutun bun (Drum albastru inchis si aslbastru deschis in combinatie) si acum ma vad obligat sa cumpar diverse mizerii de pe publi24. Am cumparat o galeata de tutun chipurile Duhnill dar e prost rau, in sensul ca desi e usact arde foarte greu. As putea sa ii fac ceva sa arda mai bine?
Voi de unde mai cumparati tutun?

gigiones

gigiones

Member

Baietiiiiii ! cu rulatele aveti aici meseriasii dedicati   https://forum.softpe.../page__st__6300
Si eu mai trag un ochi pe acolo dar aici la injectate asteptam tutunul care intra singur in tuburi, fara a utiliza aparatele ! va salut ! Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate