Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Lenjerie de corp fitness barbati

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
hohaele

hohaele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 07.03.2006
Salut vreau si eu niste boxeri de alergat confortabili care sa nu imi provoace iritatii , pana acum din cauza cusaturilor cam toti boxerii ( boxeri normali nu fitness) mi-au provocat iritatii de la cusaturi .

Am gasit la decathlon constanta 1 pereche de boxeri  :

http://www.kalenji-r...2-negru-8237720

Si am mai vazut o pereche pe internet la care trebuie sa fac comanda daca ii vreau ca nu ii au in magazin .

http://www.decathlon...spiranti-1.html

Dintre cele 2 perechi care ar fi mai buni pt alergat pe banda , prima pereche vad ca are mai multe cusaturi , a 2 a pereche are doar o cusatura vad .

Prima pereche este facuta din : 82% poliamidă, 18% elastan.

Iar a doua pereche : 71% poliester (PES), 20% poliamidă (PA), 9% elastan.

Pe care ma sfatuiti sa ii iau ?

#2
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,745
  • Înscris: 26.08.2008
Nu pot aduce la voi in Constanta la comanda de la alte magazine Decathlon din tara?

#3
hohaele

hohaele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 07.03.2006
Ba da cica pot aduce dar imi trebuie un cod al produsului , sa le dau eu codul ca sa faca ei comanda , sau sa imi fac eu comanda singur si sa imi vina acasa prin fan curier , dar o sa ma coste 15-20 lei si fan curierul ( cam dubios , e un magazin destul de mare si totusi nu aduc ce se cauta , altfel au o graoza de balarii care nu le cumpara nimeni )


Ma gandeam sa incerc sa fac comanda la modelul acesta : http://www.decathlon...spiranti-1.html

Sunt mai buni ca ceilalati ?

Edited by hohaele, 21 January 2014 - 01:38.


#4
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,745
  • Înscris: 26.08.2008
La altceva ma refeream: sa dai comanda la Decathlon. Ei sa ceara de la alt magazin de-al lor si sa iti aduca in magazinul din Constanta.
Eu am comandat si au facut asta - in Bucuresti, ce-i drept. Dar nu m-au trimis la magazinul din celalalt capat al Bucurestiului, m-au sunat peste doua zile si produsul ma astepta la magazinul cel mai apropiat de casa, fara vreun cost suplimentar (au oricum adaosul comercial al magazinului, doar le faci vanzare, nu?).

Personal nu iti pot recomanda un model in detrimentul altuia. Pare mai buna varianta preferata de tine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate