Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Postare sponsorizata pe Facebook. Buton Like ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
kgyula

kgyula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 848
  • Înscris: 28.07.2006
Salutari,
am dat promote / boost la una din postarile mele pe pagina mea facebook (este vorba de un post ce include 1 rand de text si un clip embed de pe vimeo).

Intrebarea mea este ca la genul de "promote post / get more engagements" apare pe langa postul sponsorizat si un buton LIKE ca si in atasament ? sau nu ?

Ca eu nici in preview nici pe wallul meu personal nu vedeam acest lucru dar am vazut alte reclame la posturi care aveau acel like button ?

ps. am citit pe net ca a fost o vreme cand a fost dezactivat acel like button, iar teoretic acum ar trebui sa fie activ.
ps2. atasamentul de jos este un promote la un timeline photo si mi-a aparut azi pe wall

Attached Files


Edited by kgyula, 22 December 2013 - 17:15.


#2
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 19.12.2012
Ai un pic mai in dreapta de "like page" sageata ce iti permite sa pui pagina aceea la spam si gata, nu o sa te mai deranjeze.

#3
kgyula

kgyula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 848
  • Înscris: 28.07.2006
suntem pe aria de web advertising ? corect ?

intebarea mai a fost pusa din punctul de vedere al advertiserului...

adica daca eu dau promote la post, am si eu odata cu promovarea postului like buton pt pagina sau nu ?
(nu stiu cum se poate formula intrebarea asta altfel)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate