Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Botanik Platinum

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 valyola, on 14 mai 2014 - 08:53, said:

Cred ca totusi lucrurile stau altfel! In sensul ca, preturile pentru cazarea la corpul DELPHIN BOTANIK era altul cu pretul de la DELPHIN PLATINUM
(LA AGENTIA DE UNDE AM FACUT REZERVARILE)!!!

gresit! doua dintre corpurile vechiului botanik fac acum parte din platinum! botanik nu avea si nu are nici acum doar un corp, nu exista expresia corpul delphin botanik așa cum o folosesti tu.

intr-adevăr, corpurile rămase la botanik au alt preț, dar corpurile rose & mimosa au trecut la platinum cu preț de platinum iar unde vei nimeri vei vedea la receptie.

#20
criss_65

criss_65

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,349
  • Înscris: 07.05.2007
Am fost la acest hotel în ultima săptămână a lunii septembrie 2014.
Plusuri: hotel nou, frumos, în general cu serviciile bune ale lanțului Delphin, grădina foarte frumoasă a Botanikului cel vechi. Raport calitate/preţ corect.
Minusuri: serviciile nu sunt peste tot la fel. La piscină şi în hotel unde cei de la Botanik nu aveau acces erau la fel de bune ca la Delphin DeLuxe unde am mai fost. La plajă şi oriunde era comun cu Botanikul cel vechi serviciile nu erau la acelaşi nivel. Într-o seară a fost furtună puternică, a stricat tot ce era pe  plajă şi pt că era sfârşit de sezon nu au mai amenajat nimic.... La capitolul mâncare la ca la 5* turceşti dar fără să aibă o varietate mare. Probabil în sezon lucrurile au stat altfel.

#21
alex_mihai01

alex_mihai01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.04.2009
Am fost eu anul trecut...,conditiile sunt super,ca la un Delphin.Singura problema este plaja,daca nu te deranjeaza pietrele...,merita sa-ti faci concediul acolo!!!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate