Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Ajutati-l pe Andrei

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
SilviuPopovici

SilviuPopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 26.02.2012
Un prieten mai mic ca mine in varsta de 17 ani a fost diagnosticat cu osteosarcom la genunchiul stang si nevoie cat mai repede de 20.000 euro .

Daca nu il puteti ajuta cu o suma de bani,ii puteti face macar auzita aceasta suferinta la varsta de numai 17 ani. E trist sa vezi pe cineva mai tanar ca tine care sa sufere ..

Va rog sa dati un like la https://www.facebook...acandrei.ajutor si sa distribuiti pagina.

Acesta este si site-ul : http://chirieacandrei.wordpress.com/

Bannerele pentru bloggeri vor fi disponibile in curand,deci cine vrea sa se implice,sa imi trima e-mail la [email protected]


Va rog sa il ajutati asa cum puteti ..

Conturile sunt  deschise la BANCA TRANSILVANIA, pe numele părinţilor, după cum urmează :
RON – RO91BTRLRONCRT0222448701
EUR  – RO41BTRLEURCRT0222448701

Edited by SilviuPopovici, 30 August 2013 - 08:28.


#2
JaJe

JaJe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 03.08.2008
Imi pare rau pentru prietenul tau,
Sper ca reusi sa primeasca acea suma de bani cat mai curand si sa se faca bine!

Si mai tare imi pare rau ca statul nu suporta cheltuielile in astfel de cazuri. La ce mai platim noi atatea taxe si impozite cand atunci ne imbolnavim si statul "ne intoarce spatele" cand avem cea mai mare nevoie? In cazul asta as prefera sa nu platesc nici o taxa. Dar sa platesc din buzunarul meu cand am nevoie. (Scuzati de offtopic, dar nu m-am putut abtine).

#3
chflorin

chflorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 11.01.2011
Ar fi util si un numar la care sa se poata face donatii prin SMS , am vazut campanii in care s-au strins astfel banii necesari mai rapid decit prin donatii in conturi de banca. Contactati de exemplu Fundatia Mereu Aproape.

#4
SilviuPopovici

SilviuPopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 26.02.2012

View Postchflorin, on 30 august 2013 - 10:40, said:

Ar fi util si un numar la care sa se poata face donatii prin SMS , am vazut campanii in care s-au strins astfel banii necesari mai rapid decit prin donatii in conturi de banca. Contactati de exemplu Fundatia Mereu Aproape.

Parintii lui Andrei au vorbit cu cei de la Antena 1 si cred ca in curand se vor putea face donatii si prin SMS.

#5
SilviuPopovici

SilviuPopovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 26.02.2012
Am facut si niste bannere,deci cine este blogger l-ar putea ajuta foarte mult. http://chirieacandre...ger-implica-te/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate