Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

uefa.com

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Neuron

Neuron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 11.09.2002
Dupa ce am vazut la banere de m-am saturat pe site-urile GSP si Prosport am zis sa trec si eu la o chestie serioasa, adica www.uefa.com. Inca o dezamagire imensa. Am urmarit la ei meciurile in direct cu comentariile si pe urma m-am uitat grabit sa vad clasamentul, nefiind mare fan al fotbalului nu stiam situatia. M-am uitat cred ca vreo ora cum Dinamo are 2 puncte dupa 3 meciuri pana sa realizeze si ei ca de fapt Dinamo a invins in seara trecuta.
Apoi sa citesc reportul de la meciul Rapidului unde aminteau ca Dinamo a jucat cu PFC CSKA Sofia. :angry:
Cred ca au prea multe echipe de observat saracii in cupa UEFA :death:

http://www.uefa.com/.../report=RP.html
Asta e linkul si asta e paragraful:
Bucharest celebrates
Maladarasanu's effort on the stroke of half-time gave the Bucharest outfit their third Group G win in succession to complete a fine UEFA Cup week for the competition's Romanian contingent. Earlier in the evening, FC Dinamo Bucuresti won 1-0 against PFC CSKA Sofia, while FC Steaua Bucuresti won 3-0 against Halmstads BK in their tie on Wednesday night.

Poate pana va treziti voi in Romania corecteaza si ei desi ma indoiesc ca observa cineva.
La o asa calitate a presei sportive :death:

Edited by Neuron, 02 December 2005 - 03:25.


#2
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
esti rautacios...au gresit si ei odata, nu poti vorbi despre calitatea presei (online, in cazul asta).
cand o sa ajunga Romania la nivelul din Anglia, Germania sau Franta...atunci o sa fie altfel.

#3
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostNeuron, on Dec 2 2005, 03:23, said:

Dupa ce am vazut la banere de m-am saturat pe site-urile GSP si Prosport am zis sa trec si eu la o chestie serioasa, adica www.uefa.com. Inca o dezamagire imensa. Am urmarit la ei meciurile in direct cu comentariile si pe urma m-am uitat grabit sa vad clasamentul, nefiind mare fan al fotbalului nu stiam situatia. M-am uitat cred ca vreo ora cum Dinamo are 2 puncte dupa 3 meciuri pana sa realizeze si ei ca de fapt Dinamo a invins in seara trecuta.
Apoi sa citesc reportul de la meciul Rapidului unde aminteau ca Dinamo a jucat cu PFC CSKA Sofia. :angry:
Cred ca au prea multe echipe de observat saracii in cupa UEFA :death:

http://www.uefa.com/.../report=RP.html
Asta e linkul si asta e paragraful:
Bucharest celebrates
Maladarasanu's effort on the stroke of half-time gave the Bucharest outfit their third Group G win in succession to complete a fine UEFA Cup week for the competition's Romanian contingent. Earlier in the evening, FC Dinamo Bucuresti won 1-0 against PFC CSKA Sofia, while FC Steaua Bucuresti won 3-0 against Halmstads BK in their tie on Wednesday night.

Poate pana va treziti voi in Romania corecteaza si ei desi ma indoiesc ca observa cineva.
La o asa calitate a presei sportive :death:
Poate daca te uitai mai des  pe acel site, observai  ca stirile si updateurile sunt facute de reporteri locali (adica din Romania), si cu asta cred ca am zis tot ;)

#4
Neuron

Neuron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 11.09.2002
Vad ca acum au updatat informatia eronata.
Nu stiu de cine sunt scrise articolele, dar am vazut cum citau cu respect astia pe site-ul Gsp pe aia de la uefa.com.
Inseamna ca se citeaza unii pe altii  -_-
Si toti sunt varza. :death:

Edited by Neuron, 02 December 2005 - 16:13.


#5
baimalesi

baimalesi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 29.11.2005
Am vazut o gramada de erori imbecile pe uefa.com, gen Protasov antrenor al Stelei in meciul cu Hereenven.  :death: Erorile nu se opresc aici, va amintiti de meciul Rapidului in deplasare cu Hertha , unde era trecuta Steaua in loc de Rapid cand aratau scorul la tv ?  :death:
E vorba de iprocrizie , ceva specific vesticilor

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate