Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

A cumparat cineva de pe Parfumu.ro?

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012
Am auzit recent de site-ul parfumu.ro si as vrea sa stiu daca a mai cumparat cineva de acolo? Preturile mi se par foarte ok dar nu vreau sa-mi iau vreo teapa.
Si am mai vazut si un clip cu Minodora pe youtube care vorbea despre site: URL

#2
Plicea

Plicea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 693
  • Înscris: 22.04.2013
Cel mai probabil parfumuri false. E plina lumea de asa ceva ....

#3
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012

View PostPlicea, on 20 iulie 2013 - 21:09, said:

Cel mai probabil parfumuri false. E plina lumea de asa ceva ....

As dori un raspuns sigur

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Siteul se numeste "Parfumu". Tu ce zici?

#5
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Domnule, faptul că însăși Mynodora (La Maxxym  am zis!) recomandă pentru mine este de ajuns. Dacă Nicholas Gutzah sau Vali the Blizzard îmi recomandau poate aș fi stat pe gânduri dar cu așa recomandare eu nu aș mai avea dubii: mi-aș lua parfumu' Fierarrii, Gocci sau Dulce&Gubana preferat fără nici o ezitare!

Oare de unde aș putea să îmi iau treling Abidas sau Punna oreginal? Știe cineva dacă există pe youtube vreo recomandare de la Oniță de la Caracal?

P.S. Orientează-te către http://strawberrynet.com/ . Nu are recomandarea vreunei mari doamne ale muzicii populare pe Youtube, totuși, dar multă lume, inclusiv eu, a cumpărat de acolo la prețuri ok numai produse în regulă.

Edited by albastru, 20 July 2013 - 21:34.


#6
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012

View PostYOUR_GOD, on 20 iulie 2013 - 21:22, said:

Siteul se numeste "Parfumu". Tu ce zici?

Eu zic sa-mi dai cu parerea doar daca ai cumparat de acolo.

View Postalbastru, on 20 iulie 2013 - 21:30, said:

Domnule, faptul că însăși Mynodora (La Maxxym  am zis!) recomandă pentru mine este de ajuns. Dacă Nicholas Gutzah sau Vali the Blizzard îmi recomandau poate aș fi stat pe gânduri dar cu așa recomandare eu nu aș sta pe gânduri: mi-aș lua parfumu' Fierarrii, Gocci, Dulce&Gubana preferat fără nici o ezitare!

Oare de unde aș putea să îmi iau treling Abidas sau Punna oreginal? Știe cineva dacă există pe youtube vreo recomandare de la Oniță de la Caracal?

Hai sa lasam deoparte ironia. Nu ma intereseaza cine trebuie sa te convinga pe tine. Eu am cerut parerea celor care au cumparat de pe acel site. Dar se pare ca unii nu stiu decat sa se bage in seama fara motiv.

#7
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
N-a cumparat nimeni. Punct.

#8
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012

View Postdon_dannielo, on 20 iulie 2013 - 21:36, said:

N-a cumparat nimeni. Punct.

Dar tu cine esti?

Edited by abobeanu, 20 July 2013 - 21:37.


#9
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Ti-am raspuns la intrebare, in numele utilizatorilor Softpedia.

#10
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012

View Postdon_dannielo, on 20 iulie 2013 - 21:39, said:

Ti-am raspuns la intrebare, in numele utilizatorilor Softpedia.

Doresc sa citesc parerile lor.

#11
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Pe aici nu prea a auzit lumea de parfumu.ro și nici de marea doamnă a muzicii populare pe Youtube, inegalabila Minodora! Din cauza asta nu ai ce să afli decât că, în caz că nu ți s-a părut și ție:
- numele parfumu nu e misterios ci dubios la maximTM
- firma ce îl operează numită Siby On Line S.R.L. inspiră dubioșenie la maximTM
- faptul că nu specifică nicăieri drepturile pe care le ai în calitate de consumator legate de comerțul la distanță și asta inspiră dubioșenie la maximTM

nu fac decât să inspire neîncrederă și cocălărism la maximTM ( ca să cităm cel mai cunoscut atribut al marii doamne a muzicii populare pe Youtube ce promovează acest magazin cu experiență).

Cumpără tu și fă o recenzie la maximTM, ca să nu mai vină alți telespectatori ai marii doamne a muzicii populare pe Youtube să ceară păreri și să nu fie nimeni care să fie fericitul client al unui așa super magazin.


P.S.

Presupun că parfumu se citește, languros, Parfum You, nu-i așa?

Edited by albastru, 20 July 2013 - 21:58.


#12
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postabobeanu, on 20 iulie 2013 - 21:43, said:

Doresc sa citesc parerile lor.
Voiam sa scurtez timpul de asteptare.

Daca si pe site-urile serioase exista suspiciuni de fake, pe parfumu.ro sansele sunt 95%.

#13
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012

View Postalbastru, on 20 iulie 2013 - 21:48, said:

Pe aici nu prea a auzit lumea de parfumu.ro și nici de marea doamnă a muzicii populare pe Youtube, inegalabila Minodora! Din cauza asta nu ai ce să afli decât că, în caz că nu ți s-a părut și ție că:
- numele parfumu,
- firma ce îl operează numită Siby On Line S.R.L.
- faptul că nu specifică nicăieri drepturile pe care le ai în calitate de consumator legate de comerțul la distanță

nu fac decât să inspire neîncrederă și cocălărism la maxim ( ca să cităm cel mai cunoscut atribut al marii doamne a muzicii populare pe Youtube ce promovează acest magazin cu experiență).

Cumpără tu și fă o recenzie la maxim, ca să nu mai vină alți telespectatori ai marii doamne a muzicii populare pe Youtube să ceară păreri și să nu fie nimeni care să fie fericitul client al unui așa super magazin.

P.S. Presupun că parfumu se citește, languros, Parfum You, nu-i așa?

Puteai sa scrii asa de la inceput,nu sa incepi cu batjocura subiectul unui necunoscator.

#14
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Daca mai bati mult apa in piua cu aprozarul din garaj, incep sa cred ca le faci reclama mascata.
Si apropo, TU, cine esti?!

#15
abobeanu

abobeanu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 27.10.2012
Daca nu intelegi subiectul topicului poti sa crezi ce vrei. Eu sunt cel care vrea sa auda pareri de la cei care AU CUMPARAT de pe acel site

#16
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Vrei să spui că ce am scris până acum despre fantasticul parfumu.ro este batjocură? Nu văd de ce ar fi! După cum vezi, ai onoarea de a fi primul cumpărător! Spor la cumpărături.

#17
wide

wide

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,292
  • Înscris: 08.02.2012
de fapt asta e reclama mascata la un site de 2lei

omul nu vrea decat sa-l faca cunoscut ........... insa metoda prin care face asta e cel putin ........ penibila

#18
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Omu' a intrebat, n-a dat cu parul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate