Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Autocare Romania - Grecia

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
MassimoMaccarone

MassimoMaccarone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.07.2010

Quote

Website: http://www.acfilaret.ro/   Opreste doar in Thessaloniki  , Atena si in port Pireos pentru ferry spre  Creta.... in alte orase nu mai opreste.
50 euro -Thessaloniki  si 60 euro Athena...pentru Creta nu stiu ce preturi au.

Prețul este de 70 € până la Atena. Am întrebat astăzi (n.r. 22/04/2014).

Quote

despre Lilian Travel: Manelistii !

Anul trecut am fost cu ei. Șoferii erau greci. Știau două boabe română, cât să ne înțelegem. Au ajuns la destinație fără întârziere. Au pus un film în autocar.

Quote

despre Perla Trans: Nu recomand ...sunt turci ...

Mai există? Că site-ul nu pare să fie actualizat prea recent. pe site scrie că e 50 de lei biletul până la Atena [ http://oi59.tinypic.com/1z6wet.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Quote

Pan travel nu a disparut , este PAN-ANESIS TOURS  , este o firma destul de buna si inca mai functioneaza dar nu are pagina web.

Dacă n-au pagină web, cum dau de ei?

Quote

Mediteran Trans este fosta firma murat...  este o firma turceasca si se ocupa in continuare cu traficul de tigarii.

View Postneaguionutu, on 14 iulie 2013 - 14:13, said:

Cea mai apreciata de noi si cu care mergem cel mai des este firma Express Lines.
Servici bune, autocare bune, calatorie placuta ,personal amabil.

Oare mai există această respectabilă firmă? Că site-ul este alb complet.

#20
SinDaniella

SinDaniella

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 10.10.2012
Express International Lines - cu ei a venit mama anul trecut in septembrie. 50 euro dus, 100 euro dus intors. Nu au fost probleme. Sunt in bucuresti pe strada Cutitul de Argint

#21
gabiprofmuz

gabiprofmuz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 06.04.2009
Buna ziua ! Poate sa imi spuna cineva cum pot sa ajung de unde ne lasa autocarul in Salonic (Centura Salonic, fabrica de ciment) la autogara Ktel Halkidiki pe langa Cosmos Mall ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate