Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Diablo III

- - - - -
  • Please log in to reply
468 replies to this topic

#91
flegma

flegma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,294
  • Înscris: 09.08.2009
Deja au inceput pre-comenzile. Ti se da o varianta criptata a jocului, urmand ca pe 15.05 sa primesti cheia de decriptare.

#92
Kortana

Kortana

    POWERED BY MICROSOFT !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,221
  • Înscris: 24.11.2010
Iata ca confirm si eu aparitie jocului.

Attached Files



#93
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,813
  • Înscris: 21.03.2004
Mie mi-a aparut deja in contul de battlenet si l-am downloadat dar nu-l pot instala pana pe 15 mai.

#94
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View PostHavoc, on 17th March 2012, 22:10, said:

Mie mi-a aparut deja in contul de battlenet si l-am downloadat dar nu-l pot instala pana pe 15 mai.

hmmm.... eu am un joc original starcraft... pot sa mi fac si eu cont pe battle.net si sa downloadez jocuri sau alte tampenii contra cost?


totusi cred ca d3 o sa l cumpar fizic din magazin... nush... parca e o mandrie sa ai produsul fizic... si mai ales unul de asemenea talie...

am cont si jocuri multe pe Steam , dar asta cred ca merita efortul de a mi deplasa hoitul la magazin.

#95
imarian

imarian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 358
  • Înscris: 31.07.2005
Oricum o sa iti trebuiasca acel cont de bnet, fara el nu o sa te poti loga sa joci D3.
Eu il voi cumpara online si in momentul in care vor da drumul la servere voi putea juca. Pretul este acelasi si nici nu mai incurc de ambalaje prin casa :)

#96
SallSFS

SallSFS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.03.2012
Asa cum fac multi altii, si eu astept cu nerabdare data lansarii, acum ca a fost anuntata in sfarsit. Insa sunt sigur ca pana pe 15 mai o sa mai apara modificari si noutati.
Daca vreti sa vorbim mai mult despre Diablo 3, veniti pe site-ul special dedicat jucatorilor din Romania: FanDiablo

#97
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View Postimarian, on 20th March 2012, 09:50, said:

Oricum o sa iti trebuiasca acel cont de bnet, fara el nu o sa te poti loga sa joci D3.
Eu il voi cumpara online si in momentul in care vor da drumul la servere voi putea juca. Pretul este acelasi si nici nu mai incurc de ambalaje prin casa :)

vrei sa spui ca d3 va putea fi jucat DOAR cu o conexiune la net activa? pai si ce fac daca ma duc cu laptopu la tara cateva zile? nu mai pot juca single?

#98
dascalul

dascalul

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 171
  • Înscris: 01.02.2012
----

Edited by dascalul, 20 March 2012 - 23:51.


#99
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,813
  • Înscris: 21.03.2004

View Postc21h30o2, on 19th March 2012, 17:43, said:

hmmm.... eu am un joc original starcraft... pot sa mi fac si eu cont pe battle.net si sa downloadez jocuri sau alte tampenii contra cost?


totusi cred ca d3 o sa l cumpar fizic din magazin... nush... parca e o mandrie sa ai produsul fizic... si mai ales unul de asemenea talie...

am cont si jocuri multe pe Steam , dar asta cred ca merita efortul de a mi deplasa hoitul la magazin.

Eu am putut sa-l downloadez pentru ca am un annual pass pentru World of Warcraft(timp de 1 an de zile m-am angajat sa nu opresc 'subscription'-ul, adica luna de luna timp de 12 luni voi fi taxat cu 13 Euro) si mi-au oferit bonus si o copie digitala pentru diablo III

#100
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View PostHavoc, on 22nd March 2012, 16:58, said:

Eu am putut sa-l downloadez pentru ca am un annual pass pentru World of Warcraft(timp de 1 an de zile m-am angajat sa nu opresc 'subscription'-ul, adica luna de luna timp de 12 luni voi fi taxat cu 13 Euro) si mi-au oferit bonus si o copie digitala pentru diablo III

totusi , daca nu am conexiune la internet pot sa il mai joc? in sensul ca eu mai plec cu laptopul si prin alte orase , si prin alte tari si nu peste tot e conexiune la internet. si pe langa asta daca dau bani pe joc ce ii freaca pe ei grija ca am net sau nu?

daca nu se poate juca jocul fara conexiune la internet activa atunci sa se spele cu el pe cap. prefer pirateria. si asta vine din partea unui jucator al blizzard de ani de zile , cu starcraft , diablo 2 si warcraft 3 cumparate din magazin legal.

#101
GigiMaciuca

GigiMaciuca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 27.01.2010

View Postc21h30o2, on 22nd March 2012, 17:50, said:

totusi , daca nu am conexiune la internet pot sa il mai joc? in sensul ca eu mai plec cu laptopul si prin alte orase , si prin alte tari si nu peste tot e conexiune la internet. si pe langa asta daca dau bani pe joc ce ii freaca pe ei grija ca am net sau nu?

daca nu se poate juca jocul fara conexiune la internet activa atunci sa se spele cu el pe cap. prefer pirateria. si asta vine din partea unui jucator al blizzard de ani de zile , cu starcraft , diablo 2 si warcraft 3 cumparate din magazin legal.
Ai cautat pe google? http://www.pcgamer.c...played-offline/ :)

#102
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View PostGigiMaciuca, on 22nd March 2012, 21:02, said:


acum stiu ce am de facut :)... e bine , scutesc si niste bani , care sincer nu mi parea rau sa ii dau. but life is life

Edited by c21h30o2, 22 March 2012 - 22:56.


#103
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008
Cat este pretul la digital copy? si care sunt metodele de plata? Este mai ieftin decat copiile care vor aparea in magazine. Am vazut un pret de 233 de ron.

#104
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View Postrogue80, on 26th March 2012, 11:29, said:

Cat este pretul la digital copy? si care sunt metodele de plata? Este mai ieftin decat copiile care vor aparea in magazine. Am vazut un pret de 233 de ron.

http://www.amazon.co...1...amp;x=0&y=0

in romania te jegmanesc astia in magazine.

#105
AirGod

AirGod

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 838
  • Înscris: 07.02.2012
Să sperăm că o să fie ceva bun, Starcraft 2 nu a fost prea bun, așteptăm ceva modificare ultra, o schimbare, adică între un joc de pe vremea când PC era mai mult suport de picior Vs. acuma că poți face ceva cu el.

#106
c21h30o2

c21h30o2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 19.03.2012

View PostAirGod, on 26th March 2012, 13:46, said:

Să sperăm că o să fie ceva bun, Starcraft 2 nu a fost prea bun, așteptăm ceva modificare ultra, o schimbare, adică între un joc de pe vremea când PC era mai mult suport de picior Vs. acuma că poți face ceva cu el.

mie mi a placut st2. insa sincer a fost slab in comparatie cu starcraft normal. nimic nu se compara cu starcraft din 1998

#107
rogue80

rogue80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 496
  • Înscris: 01.09.2008
Am dat drumul la precomanda de pe gameshop. Sa vina monstri!!!

#108
user033

user033

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,533
  • Înscris: 07.07.2009
Oare de ce din ce in ce mai multe jocuri inclusiv acesta nu au suport pentru AA.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate