Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Modificare design script

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Mikyx

Mikyx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 27.02.2012
Am un site matrimonial pe care l-am facut pe baza unui script cumparat de pe datingscripts.uk. Scriptul este bun, adica are multe functii insa are si multe neajunsuri ca si aspect. Are un design invechit.
Am avut pe cineva care mi-a schimbat designul la prima vedere, dar cand ii ziceam vreau ca butoanele cu limbi sa fie in partea de sus, el imi zicea ca asa e facut scriptul si ca nu le poate schimba locul. Poate intr-adevar nu era posibil, sau poate nu detinea cunostintele necesare.
Ceea ce pe mine ma intereseaza este un design mai modern - butoane, marimea pozelor, iar in unele locuri mai trebuie perfectionat, de adaugat niste formulare, etc.
O alta probelema grava a lui este ca atunci cand fac o modificare coduri la text si salvez, si daca din greseala undeva mi-a scapat o litera ceva, atunci a doua oara trebuie sa fac toate modificarile din nou a abosul intregului site. Nu stiu de ce nu vrea sa pastreze ultima versiune salvata. Asta ca asta, nu e marea problema...revenim la design si functionalitati.
Astept mesaje in privat.

Edited by Mikyx, 02 June 2013 - 11:51.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate