Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

deșeuri din lemn

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bardas

bardas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 20.05.2007
Salut,

Am un proiect personal si as dori sa construiesc o cutie cu dimensiunea de 1m x 1m x 1m. Cadrul este gata facut, mai am nevoie de pereti.M-am gandit la ceva materiale din lemn, precum placajul din lemn, insa este foarte scump la magazin. Cutia mea e pentru uz in gospodarie deci cea imi buna solutie ar fi sa gasesc niste placaje de mobila veche aruncate.

Are cineva idee unde pot gasi placaje de lemn sau material asemanator, aruncate, sau second hand ieftine. De genu 1 metru patrat in jur de 5 lei? Sunt din Bucuresti.

#2
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Cauta pe la tomberoane sau groapa de gunoi.
Placile osb sunt totusi ieftine.

#3
george90

george90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,013
  • Înscris: 19.08.2006

View PostFriskey, on 27 aprilie 2013 - 16:15, said:

Cauta pe la tomberoane sau groapa de gunoi.
Placile osb sunt totusi ieftine.

ce simpatic...

@OP: http://www.dincolode...spre/ce-i-asta/ - gasesti si situri pentru Bucuresti prin lista aceea.

#4
autom2

autom2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 26.01.2007
Du-te la Dedeman si vei gasi placi de parchet laminat NETAIAT la 5-8 lei plca de 1,2x1,2 ( aproximativa dimensiunea) . Sunt folosite la paletii cu parchet, in partea inferioara si superioara a lui. Dupa ce au descarcat parchetul, aceste capace le vand ca deseu de lemn. Eu am cumparat asa ceva de la dedeman sos. giurgiului.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate