Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

vis cu aceeasi persoana

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Corbec

Corbec

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.05.2013
Faptul ca ai avut o relatie tensionata (profesionala cred) cu el inseamna ca aveti multe de rezolvat in viitor. Sunteti ca doi magneti cu polaritati opuse care se resping, dar fac de minune o pereche. Faptul ca erai la masa cu sora ta (care semnifica cealalta parte a personalitatii tale, luminoase sau umbrite) alaturi de barbatul de care vorbesti inseamna ca el doreste o comunicare cu tine (in unitate) atat cu partea luminoasa, cat si cu cea umbrita, doreste sa te cunoasca cu adevarat. Iar intalnirea de la restaurant semnifica o abordare publica si festiva a relatiei voastre (restaurant inseamna eveniment festiv petrecut in public). Logodnica cu care era in restaurant simbolizeaza profilul femeii alease de el, iar sarutul pe care ti l-a dat arata femeia lla propriu aleasa de el. Logodnica lui are un rol simbolic in viata lui in vis si in realitate. In viitor te vei intalni cu el. Posibil sa fie un joc al subconstientului tau pentru a reevalua fosta voastra relatie, si cand vei intelege si ierta toate blocajele te vei vindeca de prezenta lui in vis.

Activez pe diferite site-ri de vise cu numele de Corbec.

Edited by Corbec, 06 May 2013 - 18:23.


#20
Anca-Marinela

Anca-Marinela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.04.2013
Iti multumesc pentru ajutor. De cand am postat mesajul pe site am inceput sa nu il mai visez. Cred ca o singura data am mai avut un vis cu el, dar nu mai retin cum, de atunci am linistite. Pe semne ca mi-a facut bine sa impartasesc cu altii acest vis, "cosmarurile" m-au lasat in pace.
Referitor la ce mi-ai spus, nu inteleg un lucru. Cred ca ai interpretat corect visele mele, am incredere, dar ce as putea avea de lamurit cu acea persoana? Nu mi-o doresc in viata mea sub nici o forma. In fine, ma bucur ca am scapat de visele alea.
Iti multumesc pentru implicare si pentru ajutor. As avea o intrebare. Poti sa interpretezi orice vis? Daca da, as vrea sa pastrez legatura cu tine. Poate pe viitor voi mai avea vise ciudate si poate ma vei ajuta. Bineinteles, daca vei dori. Iti las adresa mea de e-mail si daca vrei, trimite-mi un e-mail si te adaug in lista de meseenger, sa mai vorbim. Daca nu vrei, te inteleg. Adresa mea este [email protected].
Iti multumesc oricum!

#21
knauf75

knauf75

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 29.05.2008
poate te si fute....asa ,printre interpretari.Posted Image

mai visezi,mai iei o pulaneala.....sa vezi ce te pui pe visat,non-stop.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate