Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Ce software de securitate sa folosesc?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
raducanu96

raducanu96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 09.03.2013
Sall am o  problema sa incep cu inceputul:de la un timp au inceput sa imi fie sparte diferite conturi pe metin in cida faptului ca am instalat AVG cu licenta si malwarebytes' anti-malware PRO eu tot cred ca am ceva in PC cel mai probabil keylogger.Am auzit de o functie care sar gasi in eset smart securiti si cu acea functie as sti cate IP-uri sunt conectate la mine.A auzit cineva ceva de genu? sau un program care face acelasi lucru?

#2
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Avg ala e ca un floc in fata pubiblii. Malwarebyte's insa e ok. Face toti banii.

#3
sandokan965

sandokan965

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 04.07.2010
Windows Offline Defender. Faci un stick bootabil si schimbi setarile la bootare sa iti vada stick-ul . Iti va scana sistemul fara sa intre in el . Asta e singura solutie daca nici mama anti-virusurilor nu merge.

Iti urez mult succes .

PS : Is curios cum de ai papat un keylogger :D

#4
raducanu96

raducanu96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 09.03.2013
sandokan965 esti batut in cap... am zis ca nu merg antivirusurile??? am zis ca vreau sa stiu de acea functie pentr IP-uri..laso balta in 4 zile nu a fost nimeni destul de inteligent care sa imi raspunda...

#5
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,186
  • Înscris: 27.06.2007
incearca comodo firewall - iti arata ip-rile care se conecteaza la tine (sau incearca)

#6
raducanu96

raducanu96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 09.03.2013
Ok voi incerca!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate