Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Intrebare Cont Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Buna Ziua all am si eu o intrebare

Am un cont adsense de cateva zile am implementat codurile pentru reclame insa spatiul a ramas tot "gol" problema este in felul urmator

Pe site-ul pe care am creat contul nu se afiseaza spatiile publicitare insa daca introduc spatiile pe alt site decat cel inscris imi afiseaza plus ca , in cont-ul adsense nu imi este afisat precum ca as fi in curs de verificare ...
Voi ce parere aveti??

P.S Atasez un prinscrean ca idee . Multumesc Anticipat pentru raspunsuri

[ http://s15.postimage.org/k2sdswbi3/Untitled.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by porcusoru, 03 March 2013 - 11:37.


#2
HbK2310

HbK2310

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 16.10.2011
Ai rabdare,la mine au aparut dupa o saptamana chiar daca a fost acceptat.

#3
ionutzm05

ionutzm05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 23.06.2009
De obicei ia in jur de 10 minute ca anunturile sa apara. Vad ca la tine dureaza de mult timp, deci nu asta e problema. Intra din Internet Explorer pe site si spune-mi daca in locul in care apar anunturile iti da o eroare sau apare tot spatiu alb. Incearca si aici : https://support.goog...ic=1307496&rd=1 .

#4
simonastanvip

simonastanvip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 28.02.2013
Pana la urma s-a rezolvat problema OK?

#5
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postsimonastanvip, on 03 martie 2013 - 18:38, said:

Pana la urma s-a rezolvat problema OK?

Nu sa rezolvat inca se afiseaza spatiii goale

View Postionutzm05, on 03 martie 2013 - 13:01, said:

De obicei ia in jur de 10 minute ca anunturile sa apara. Vad ca la tine dureaza de mult timp, deci nu asta e problema. Intra din Internet Explorer pe site si spune-mi daca in locul in care apar anunturile iti da o eroare sau apare tot spatiu alb. Incearca si aici : https://support.goog...ic=1307496&rd=1 .

Nu apare nici un fel de erroare , numai spati goale

#6
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Eu am citit pe site-ul lor asta :

Încercați să vă conectați la contul dvs. la http://adsense.google.ro

Vedeți mesajul următor: „Contul nu este activ: nu există un cont AdSense pentru aceste date de conectare, deoarece acestea sunt asociate cu o cerere respinsă”? În acest caz, contul dvs. nu este activ în prezent. Aflați cum să trimiteți din nou solicitarea sau căutați în e-mail pentru a găsi mesajul privind respingerea sau închiderea contului pentru mai multe informații.

Dacă vă puteți conecta la contul dvs., verificați dacă este afișat un mesaj roșu de avertizare în partea de sus a paginii Prezentare generală. Dacă mesajul este afișat înseamnă că, deocamdată, contul dvs. nu a fost complet aprobat. Pentru a finaliza procesul de aprobare a solicitării, va trebui să obțineți codul de anunț și să îl plasați în paginile site-ului dvs. La scurt timp după adăugarea codului de anunț în site-ul trimis, va fi luată o decizie finală de aprobare și veți fi înștiințat prin e-mail.

Dacă nu vedeți niciun avertisment în cont, atunci contul dvs. a fost complet aprobat și trebuie să alegeți răspunsul „Da” la pasul anterior.

Deci se pare ca , contul a fost aprobat in totalitate , insa problema este de ce nu apar anunturile pe domeniu respectiv ( pe cel care sa facut aprobarea ) sa fie domeniu blocat de adsense ?? si daca da de ce sa mai facut aprobarea pe un domeniu blocat ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate