Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Nokia Lumia 520

- - - - -
  • Please log in to reply
9398 replies to this topic

#9397
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
salut am o intrebare chiar daca nu am lumia 520 (am un 720)..mai se poate pune wimndows 10 insider pe telefnul asta? si cum ?

#9398
boro21

boro21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 23.12.2011
Salutare. Am urmatoarea problema. Imi apare pe ecran urmatorul mesaj: Error unable to find a bootable option. Press and key to shut down.
Am incercat sa rezolv problma cu ajutorul programului Windows Device Recovery Tool, dar nu imi recunoaste telefonul...(probabil problema cu usb-ul???).
Ajutati-ma, va rog!

#9399
vi_escu

vi_escu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 14.08.2007

 boro21, on 09 iunie 2020 - 16:16, said:

Salutare. Am urmatoarea problema. Imi apare pe ecran urmatorul mesaj: Error unable to find a bootable option. Press and key to shut down.
Am incercat sa rezolv problma cu ajutorul programului Windows Device Recovery Tool, dar nu imi recunoaste telefonul...(probabil problema cu usb-ul???).
Ajutati-ma, va rog!
De curiozitate, ai rezolvat problema?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate