Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

CRYSTAL WATERWORLD BELEK

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
edy-toyota

edy-toyota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 22.03.2009
stie cineva cind se deschide?

#2
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,420
  • Înscris: 30.04.2008
Deocamdata deschiderea este preconizata pt. 01.iunie.2013.

Edited by w140, 24 January 2013 - 11:15.


#3
edy-toyota

edy-toyota

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 22.03.2009
din ce am vazut aici [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/z1acRTCP6Xk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] se pare ca in iunie 2012 asta era stadiul de constructie

#4
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,420
  • Înscris: 30.04.2008
Dupa 4 zile petrecute (la sfarsit de august) in Crystal WaterWorld Resort pot spune ca este un hotel de nota 95, daca avea si o plaja pe masura de la mine ar fi primit nota 10.
Hotelul este urias si totusi nu se simte nici un pic de aglomeratie in resort.
Camere spatioase si modern mobilate, seif si wirless gratuit, minibar cu sticle de cate 0,5 litri de pepsi, mirinda, 7up, apa plata si gazoasa, iar barul se complecteaza zilnic gratuit.
Piscinele sunt minunate, iar AQUAPARC-ul este de vis, ...la orice ora am gasit si sezlonguri libere atat la aquapark cat si la piscina si plaja.
Nici in restaurant nu se simte aglomeratia de nici un fel, nici la pulturile cu mancare, nici la mese, mancarea este foarte variata si foarte buna. La masa de pranz si sera in restaurant sunt frigidere de unde turisti se pot servii (la liber) cu doze de pepsi, mirinda si 7up.
Personalul este foarte amabil.
Per ansamblu este un hotel foarte bun cu servicii foarte bune, si foarte bine dimensionat..

Edited by w140, 07 September 2013 - 15:52.


#5
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
Am fost si eu prin hotelul asta si mi s-a parut extrem de aglomerat, sint 13 blocuri dispuse pe o suprafata ingusta, sezlong linga sezlong, om linga om, nu as da bani să stau in hotelul ăsta.

#6
owl

owl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 15.12.2003
in 2015 pare ca-l stapanesc ceva mai bine la organizare - desi hotelul e plin ; nu e perfect, dar nici cu mari probleme.

zona de colac pe topogan e preferata copilului... :)

ps. cei mai multi turisti sunt turci!! apoi rusi... destul de multi si romani.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate