Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Antalya 2013 - Sugestie hotel

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
171 replies to this topic

#37
kalualemonade

kalualemonade

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 11.10.2009
Cornelia Diamond este mai luxos si cu servicii mai bune. Nu are luna park ca si Royal Holiday dar banuiesc ca nu-i problema. Eu as alege fara discutie Cornelia.

Multumesc mult pentru recomandare
Si noi inclinam tot catre Cornelia ,am mai fost acolo prin 2009 si ne-a placut mult
Sper sa fie la fel de bine ( atunci am avut o camera wow cu iesire direct la piscina puteai sari de pe balcon direct in apa )

#38
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Este ultima data cand doar sterg posturi fara sa va sterg si dreptul de a posta!
Fara x h j si a in numele agentiei, fara nume de agentii si fara discuții despre ele !
Fara Audi si Porsche !

Orice post de genul acesta va fi sanctionat!

Mulțumesc

#39
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postvaligruesc, on 02 februarie 2013 - 11:21, said:

Rottweiler, mersi inca odata esti foarte  prompt.
Sa nu te  superi pe mine dar te referi la kervansaray  kundu beach sau la ''Kervansaray Hotel Lara which is the sister Hotel down the road that looks like an airport,''.
N-as vrea sa o iei ca pe o o ofensa, vad ca esti foarte bun cunoscator, intreb numai pt ca sunt mirat, tipul de la agentie a recomandat hotelul ca fiind cel mai bun...

valigruescu,mergi pe mana lui Rott si nu o sa ti para rau

#40
bungarzan

bungarzan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.02.2013
Buna ziua,

Va rog sa-mi recomandați și mie un hotel în Antalya pentru sfârșitul lui iunie, 10 zile, 2 adulți și 2 copii ( 6 și 11 ani), buget 3500 euro, cu avionul. Ar trebui să fie cu tobogane, intrare lină în apă și plajă cu nisip, UAI.

Mulțumesc

#41
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,412
  • Înscris: 30.04.2008
Kamelya World Hotel Selin, Colakli/Side
Kamelya World Hotel Fulya, Colakli/Side
Kamelya World Hotel Holiday Village, Colakli/Side (camerele Superior/DeLux)
Aydinbey King's Palace & Spa, Evrenseki/Side
Seamelia Beach Resort & Spa, Evrenseki/Side
Evren Beach Resort & Spa, Evrenseki/Side
Royal Dragon Resort & Spa, Evrenseki/Side

Edited by w140, 07 February 2013 - 17:37.


#42
alipiticot

alipiticot

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 20.01.2005
Buna ziua

As vrea si eu cateva sfaturi de hotel, dar pana in 1000 euro-2 adulti 2 copii (8 si 6 ani),10 zile 28 august-8 sept,fara transport.
nu avem pretentii mari dar vrem sa fie curat,cu mancare proaspata....etc,noi am mai stat in Kusadasi la grand efe si tusan si a fost ok.
Multumesc.

Edited by alipiticot, 08 February 2013 - 17:08.


#43
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Incearca Fantasia De Luxe

#44
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
eu zic să nu incerci fantasia din kemer, am stat acolo, nașpa grav, nu ai balcoane, aerul era ventilație..

Edited by rottweiler2007, 10 February 2013 - 09:43.


#45
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Fantasia din Kusadasi sau tii musai sa mergi in Antalya?

#46
JUG34

JUG34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 05.01.2010
Am rezervat la Riu Kaya Palazzo, pana la urma. 7 nopti incepand cu 02.09.
Pe pagina oficiala de facebook au postat poze reale cu stadiul santierului si structura e ridicata in proportie de 80%. Intr-o luna se apuca de finisaje, zic eu.
Am preferat sa alegem un hotel nou-nout, dintr-un lant international, care, cf.conceptului de all-inclusive afisat, urmareste sa fie la nivel inalt(concurent cu Maxx Royal).
Sa vedem daca le iese.

#47
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
RIU KAYA PALAZZO februarie 2013 : http://www.facebook....&type=3

#48
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Rottweiler din experienta crezi ca il termina pana in septembrie?
Pare ca mai este mult de munca, daca il termina inseamana ca sunt "meseriasi" turcii.

Chiar sunt curios cum o sa arate hotelul pe 31 august.

#49
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postxymzar, on 12 februarie 2013 - 12:53, said:

Rottweiler din experienta crezi ca il termina pana in septembrie?
Pare ca mai este mult de munca, daca il termina inseamana ca sunt "meseriasi" turcii.

Chiar sunt curios cum o sa arate hotelul pe 31 august.

nu am experienta de zidar sau zugrav, deci nu stiu

#50
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008
O sa il termine, dar nu va fi gata. In sensul ca vor ramane unele mai mici sau mai mari retusuri de facut. Teoretic, n-ar trebui sa deranjeze...

#51
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
eee, pai ce se supara cineva daca iti bate la usa pe prinz: merhaba, am venit sa punem covorul! Posted Image  sau stai si tu linistit la masa si unul isi face de lucru cu un flex

#52
JUG34

JUG34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 05.01.2010
Sau e gata fara niciun impediment, asa cum au fost si Maxx Royal, respectiv Delphin Imperial, la vremea lor. Posted Image
Avand in vedere ca este si, probabil va fi si in anii viitori al treilea cel mai scump hotel din Belek, eu zic ca totul va iesi cum si cand trebuie.

#53
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Probabil pana in septembrie nu o sa mai fie probleme, asta daca il termina..... Insa nici vorba de al treilea cel mai scump hotel din Belek, sunt cel putin 7-8 hoteluri mai scumpe in Belek si alte cateva in LARA, Kemer, Side. Insa nu stiu ce indicator este asta.Posted Image si daca ar fi cel mai scump pana nu se deschide nu poti sti daca este cel mai bun, bun, ok sau prost.
Am vazut si conceptul UAI de la Palazzo, la Cornelia si Voyage gasesti acelasi lucru, sa nu zic de MAXX.....

#54
JUG34

JUG34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 05.01.2010
Eu nu am vazut in conceptul de la Cornelia, Voyage sau altceva decat Maxx produsele(in special bauturi) pe care le ofera in UAI Palazzo-ul.
Cat despre pret, lasand deoparte cel de anul asta(mult mai mic pt. ca e deschiderea), daca ne uitam in trecut,  Palazzo e la acelasi pret cu Maxx in anul 2011. De-atunci pretul de la Maxx a crescut cu 50% aproape.
In fine, eu zic ca pretul e cel mai bun indicator in Turcia. Cel mai bun hotel e si cel mai scump, al doilea cel mai scump e al doilea cel mai bun si tot asa. In Turcia se aplica in 99% din cazuri regula "cati bani dai, atatia face". Exceptiile sunt atat de rare incat nu merita mentionate.

Edited by JUG34, 13 February 2013 - 20:11.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate