Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

offtopic

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#19
idaho333

idaho333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 08.02.2007
Iti multumesc pentru rezumat. Este chiar corect. Este exact ce am spus. Si le sustin 100%.
Este insa doar jumatate din adevar. Interventiile mele su fost declansate de tine. De ce ai spus tu. Tu foloseai si folosesti puncte punctele alea enervante care te fac sa pari un ce ai zis tu. Tu o tii sus si tare cu torente. Tu esti inutil de agresiv. Tu nu intelegi regulamentul sau te comporti de parca nu ai intelege.Tu ai in permanenta izul de revolutionar. TU TU TU. Nu eu.Tu esti cel care ma insulti nu eu.Tu ameninti Apropo, chiar m-ai amenintat. Ca acum te-ai calmat si ai indulcit/nuantat replica e frumos din partea ta.

Dar recunosc.Am ales sa inteleg selectiv ce vrei tu sa spui. Asta imi pot reprosa si promit ca de acum nu mai fac.
Ah. Ah. Uitasem. Iti multumesc pentru comparatia cu Pacala. Imi place la nebunie personajul. Uite chiar mi-ai dat o idee. Cred ca o sa revad filmul.Imi aduce aminte de copilarie.

Edited by idaho333, 24 December 2012 - 20:07.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate