Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Ce parere aveti de sculele Parkside?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
513 replies to this topic

#505
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,097
  • Înscris: 28.02.2006
Aha, poate imi explici de ce flexul meu e fabricat in UE.

#506
koss14

koss14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 29.08.2023
Poate îți explici tu de ce flexul tău e fabricat în UiE. Din ce am citit este fabricat în urmă cu 8 ani.. posibil să fie vreun rebrand al unui ODM de prin UiE. Acum (an curent 2023) 99% din produsele parkside se fac în Asia (China in principal sau R.P.C cum își spun ei) și au o calitate proastă și foarte proastă.

#507
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,097
  • Înscris: 28.02.2006
Pai tu ai zis ca TOATE sunt facute in China, mai rele sau mai proaste (sic), dar toater-s in China. Pe flexul meu scrie UE. O sa ma uit si pe rotopercutor sa vad ce screi, ca e mai recent.

Edited by MirceaDWC, 19 September 2023 - 07:55.


#508
fgk

fgk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 596
  • Înscris: 22.12.2006
Ceva pareri despre passk li-20 b2 pistol de impact cu acumulator?de saptamana viitoare e la vanzare.

#509
TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,481
  • Înscris: 05.04.2023
Aseară văzui o reclamă cu brandul ăsta la tv, cu Șvarțnegăr, banii vorbesc Posted Image

#510
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
Cam ce preturi au la oferta acumulatorii parkside de 20v de 2-4-8 ah, smart și/sau non smart? Dar încărcătoarele?

Mi-am luat ceva scule din promoția de la kaufland fără acumulatori și parca as mai lua un acumulator (am doar unul de 4).

#511
MirceaDWC

MirceaDWC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,097
  • Înscris: 28.02.2006

View Postkoss14, on 18 septembrie 2023 - 18:20, said:

Poate îți explici tu de ce flexul tău e fabricat în UiE. Din ce am citit este fabricat în urmă cu 8 ani.. posibil să fie vreun rebrand al unui ODM de prin UiE. Acum (an curent 2023) 99% din produsele parkside se fac în Asia (China in principal sau R.P.C cum își spun ei) și au o calitate proastă și foarte proastă.

View PostMirceaDWC, on 19 septembrie 2023 - 07:54, said:

Pai tu ai zis ca TOATE sunt facute in China, mai rele sau mai proaste (sic), dar toater-s in China. Pe flexul meu scrie UE. O sa ma uit si pe rotopercutor sa vad ce screi, ca e mai recent.
Uite ca m-am uitat si pe Rotopercutor. Scrie ca e facut in Austria. 'ai dreacu chinezi cum le ascund ei....

#512
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

View Postjoystick, on 24 septembrie 2023 - 22:41, said:

Cam ce preturi au la oferta acumulatorii parkside de 20v de 2-4-8 ah, smart și/sau non smart? Dar încărcătoarele?

Mi-am luat ceva scule din promoția de la kaufland fără acumulatori și parca as mai lua un acumulator (am doar unul de 4).
vezi ca urmeaza nu-s ce oferta la kaufland, vazusem 2ah la vreo 80 lei.

#513
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
Ma gândeam sa îmi mai iau unul de 4ah.

#514
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
e 129 lei, doar ca nu stau bine acu cu banii

p.s. are cineva unghiularul de 76mm pe 20v?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate