Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

[FUN] Monica Tatoiu - Interviu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,006
  • Înscris: 18.09.2008
Reporter: Buna ziua doamna Tatoiu. Ce mai faceti?
Tatoiu: Traiesc. Fac foarte bine, ma mentin, fac sport. Ca omu'.
R: Ce sport practicati?
T: Mai multe, acum fac pauza. Vorbesc cu tine.
R: Ce s-a schimbat in viata dvs., de cand am vorbit ultima oara?
T: Nu foarte multe. Stii, eu am o viata foarte activa. Dar nu conteaza. Conteaza ceea ce am facut si voi face. De exemplu maine am un program foarte incarcat.
R: Pai cum, ca e duminica?
T. Sa iti explic. La ora 7.30 ma duc la Universul Credintei, pe TVR 1. Ii invat pe credinciosi cum sa faca o matanie corect si care e pozitia corecta in biserica, astfel incat sa nu deranjezi babele. Rubrica se cheama „Ghid de supravietuire in biserica”. Apoi ma duc la B1 TV. Au ei o emisiune despre paduchii la puii abia nascuti.
R: Va pricepeti si la asta?
T: Sigur ca da! Tocmai ce am facut un ONG ce lupta impotriva uciderii in masa a acestor animale. Cum spuneam, dupa B1 ma duc la Antena 3. Nu pot invita politicieni, asa ca vin eu. Discutam orice, oricat.
R: Bun, dar sotul dvs, ce zice?
T: Sotul meu ma intelege. Suntem o familie unita...
R: Si iata inca o duminica terminata cu succes...
T: Pe dracu, nici o duminica, nimic, mai am treaba, stai asa. Dupa, pe la 1 si ceva ma duc la RTV.  Acolo stau trei ore, caci Sebi Ghita ma adora.
R: Si dupa, un ceai, cafea, somn?
T: Nu. Dar o sa ma gandesc la asta saptamana viitoare. La 4 cand ies de la RTV, intru prin telefon, din masina la Digi. Aia de acolo nu vor sa ma vada in studio, pentru ca nu le da voie unguru' ala. Dar ma suna, si ma baga anonim la telefon. Asa, sa le ridic audienta. Dupa, ma duc putin la Antena 1. Au un concurs: „O zi cu Monica Tatoiu”. Nu stiu de ce, lumea nu se inscrie. Probabil ca nu il promoveaza Voiculescu suficient. Iti dai seama ca eu nu am nici o vina.
R: Inteleg. Seara de duminica sa petrece in familie, nu-i asa?
T: Da. Avem un nou reality-show pe Kanal D, unde eu mananc cu familia, duminica seara de la ora 20:00, in direct la Kanal D.
R: Apoi, nu imi spuneti alta televiziune din Romania, ca le-ati luat pe toate la rand.
T: Nici nu aveam de gand. Ma duc la Al-Jazzira. Acolo ma imbraca in voal, il cheama pe Becali. Cand incepe el sa injure astia cred ca suntem doi teroristi. Sa vezi ce audienta face...
R: Ei, cam atat pe astazi. Multumesc pentru timpul acordat, doamna Tatoiu...
T: Da stai ca nu ti-am zis ma mai duc si la Private Spice!
R: Ce sa faceti acolo?
T: Le arat la fetele tinere cu se face un 69 adevarat. Stiti eu am trait acel an. Apoi ma duc putin si pe la MTV... sa cant putin, cu Rihanna...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate