Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Revelion 2013 Salzburg autocar din Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
dananicole

dananicole

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 26.07.2009
Buna ziua

Tocmai am cumparat pachetul de revelion- Salzburg, cu plecare din Timisoara. Touroperator: As- Tour. Am dori sa cunoastem persoanele care au mai cumparat acest pachet.
Daca mai este cineva interesat: 29.12.2012- 03.01.2013, 3 cazari  hotel 3 stele ( Ökotel) cu mic dejun si transport, vizitarea castelelor bavareze, 3 zile Salzburg la pretul de 195 Euro si 80 Ron/ persoana - pana in data de 15.11.2012 se acorda 5% reducere.

#2
iridium

iridium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 03.09.2004
Salutare, si noi mergem in Salzburg si facem revelionul acolo, doar ca plecam din Cluj pe 20-22 dec si ne intoarcem pe 4-6 ian. Inca nu ne-am decis unde facem revelionul, dar inca nu e timpul pierdut. :) Distractie faina si poate vorbim sa bem o bere impreuna.

#3
dananicole

dananicole

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 26.07.2009

View Postiridium, on 09 noiembrie 2012 - 16:33, said:

Salutare, si noi mergem in Salzburg si facem revelionul acolo, doar ca plecam din Cluj pe 20-22 dec si ne intoarcem pe 4-6 ian. Inca nu ne-am decis unde facem revelionul, dar inca nu e timpul pierdut. Posted Image Distractie faina si poate vorbim sa bem o bere impreuna.

Mersi de raspuns! Ar fi super. Unde stati?

#4
funkypair

funkypair

    By Softpedia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 11.02.2012

View Postdananicole, on 09 noiembrie 2012 - 16:22, said:

Buna ziua

Tocmai am cumparat pachetul de revelion- Salzburg, cu plecare din Timisoara. Touroperator: As- Tour. Am dori sa cunoastem persoanele care au mai cumparat acest pachet.
Daca mai este cineva interesat: 29.12.2012- 03.01.2013, 3 cazari  hotel 3 stele ( Ökotel) cu mic dejun si transport, vizitarea castelelor bavareze, 3 zile Salzburg la pretul de 195 Euro si 80 Ron/ persoana - pana in data de 15.11.2012 se acorda 5% reducere.

De ce atat de ieftin ?

#5
dananicole

dananicole

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 26.07.2009

View Postfunkypair, on 09 noiembrie 2012 - 16:35, said:

De ce atat de ieftin ?


Atat este oferta. Ar veni deci cazare cu mic dejun/persoana/noapte in jur de 40 de euro. Restul transportul. Oferta este dupa parerea mea reala, nu umflata cum sunt altele.

#6
iridium

iridium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 03.09.2004
Nu mi se pare neaparat ieftin 390 de euro si 160 ron pentru 3 zile cu mic dejun inclus doar. Pretul in lei probabil ca acopera transportul iar 130 euro dubla pe noapte este un pret normal pentru un hotel in salzburg cu tot cu adaosul agentiei. :)

#7
funkypair

funkypair

    By Softpedia

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 11.02.2012

View Postdananicole, on 09 noiembrie 2012 - 16:41, said:



Atat este oferta. Ar veni deci cazare cu mic dejun/persoana/noapte in jur de 40 de euro. Restul transportul. Oferta este dupa parerea mea reala, nu umflata cum sunt altele.

Acum am inteles . Dar oricum tot ieftin mi se pare . La Barsov am gasit cu 320 euro 3 nopti de cazare si masa festiva .....

View Postiridium, on 09 noiembrie 2012 - 16:42, said:



Facand asa calculul , cred ca este bine . Am fost putin neatent si ma gandeam la alta configuratie .

#8
iridium

iridium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 03.09.2004

View Postdananicole, on 09 noiembrie 2012 - 16:35, said:


Mersi de raspuns! Ar fi super. Unde stati?

Intr-un apartament. :) Ti-am trimis un PM, btw.

#9
mdt

mdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,625
  • Înscris: 12.12.2006
La oekotel Salzburg am stat noi, o noapte. E un hotel la marginea orasului, aproape de centura ( autostrada). Pretul este de 23 de eur pe noapte loc in dubla, respectiv 20 in tripla, cu mic dejun inclus, il gasesti aici http://www.oekotel.com/en
Hotelul este modest dar curat. Micul dejun decent la banii respectivi. Clientii hotelului - multi est-europeni aflati in tranzit, impresia mea a fost ca majoritatea nu erau turisti ci oameni care lucreaza in vest. Noua ne-a convenit pt ca a fost ieftin si parcarea e gratuita, daca stateam in centru plateam mai mult atat cazarea cat si parcarea. In centru ne-am dus cu masina. Pe voi probabil va va duce cu autocarul, iar daca nu puteti pleca in oras si pe cont propriu, este capatul unui troleibuz sau autobuz pe acolo, daca retin bine.

In total, din 29 dec pana in 3 ianuarie sunt 5 nopti din care 3 stati in Salzburg iar celelalte doua unde?
Masa festiva de revelion e inclusa in pret?

Edited by mdt, 13 November 2012 - 22:15.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate