Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Foliere geamuri

Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV
 Testerul pe VAG arata devieri la ...

Aparat ieftin pentru sigilat pung...

Hyundai elantra 2024 Highway, 6MT.

Interpretare XML
 PPCEnergy - Emiterea facturii in ...

Telefon Nou de la Digi

La multi ani @creativestar!

La multi ani @Nimcid25!
 "Spionul" nostru cel de t...

Care aplicatie are cele mai ok co...

Parere antrenament incepator

Dilema sursa
 

Salut Forum i need some guidance

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
DrGrimReaper

DrGrimReaper

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 19
  • Înscris: 28.04.2011
Salut ! Ma numesc Stefan am 23 de ani stau in Piatra-Neamt si nu am unde lucra . Imi place mult programarea c# ,vb.net  la fel imi place si modelarea 3d ,editarea photo (photoshop) momentan invat javascript ,asp.net si poate ma apuc si de php ,problema pe care o am este ca nu vreau sa fac nimic altceva ,sa lucrez in alt domeniu in afara domeniilor in care se incadreaza "chestiile" specificate de mine mai sus.Ce sa fac ,momentan sunt la liceu mai exact la seral deci nu am nici o calificare ,nici o bucata de hartie(diploma) care sa arate ca stiu sa fac vreo una din cele de mai sus . Vreau sa mai spun ca ,da, nu sunt expert in nici unul din domenile de mai sus ,inca invat si imi place sa invat un lucru ,daca tine de vreo unul din domenile de mai sus.Probabil ca multi dintre voi imi vor spune sa termin liceul si poate dupa ce il termin sa incerc sa fac un curs de calificare ,ok,un curs bun de calificare ar fi ECDL de care m-am apucat acum 2 ani si nu l-am terminat din cauza finantelor (au preturi destul de mari ).Niciodata nu mi-a placut sa ma supraestimez asa ca imi cer scuze daca ceva din ce am scris mai sus va face sa credeti asta .Mi-ar placea ceva freelance webdesigner ,nu am un portofoliu tot ce am in momentul de fata este un site care este inca in constructie ,persoana pentru care este site-ul este fotograf ,in linkul de aici gasiti munca mea de pana acum http://bymuffa.host22.com/ astept o parere ,site-ul este facut dupa cum a vrut persoana respectiva .Cam asta am eu la portofoliu pana acum . Aici http://drgrimreaper1...rt.com/gallery/ am una bucata portofoliu cu imagini facute in photoshop ,probabil nu sunt "arta" dar totusi ma descurc cand cineva imi cere ceva , pentru c# am o aplicatie cu baze de date care momentan este foarte utila (un program pentru magazinele alimentare din mediul rural ,ce face este ca tine evidenta persoanelor care au conturi deschise + istoric cu produsele cumparate + modul pentru tinere evidenta pentru furnizori ,facturi,chitante,etc),pentru 3Dsmax http://www.facebook....73682598&type=3 ,nu sunt multe .Imi cer scuze pentru atatea linkuri ,nu vreau sa imi fac reclama ,nu vreau sa ma laud vreau doar sa aud niste pareri. Sunt oare atat de inapt pentru a lucra intr-un domeniu ca unul din cele de mai sus ? Multumesc si astept cateva raspunsuri !

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.783
  • Înscris: 09.05.2005
Ai incercat pe site-urile de freelancing? Vezi www.odesk.com

Editat de LensFlare, 03 octombrie 2012 - 14:00.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate