Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 

Vrem Animax la Digi.

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Alex709

Alex709

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 14.08.2012
Ce nu inteleg este cum poate cineva sa aiba axnurile de la sony fara sa aiba animax care e tot de la sony,din cate am auzit se iau toate impreuna Posted Image

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Simplu, ca R.C.S. nu doreste acest program si punct! Dar de ce nu te muti la alt operator daca tot esti innebunit dupa Animax?

Sincer, pe mine ma deranjeaza ft. tare ca minoritatea Maghiara il poate vedea pe D.T.H. si pe D.V.B.-C. (In anumite zone), pe cand in Romana, yok! Posted Image Minoritar in propria tara... Inca un mare, dar ft. mare minus cu discriminarile astea... Nesimtiti. Pe Digi.Kabel au E.P.G. pe mai multe canale, detaliat, pus la punct, chiar si cu iconite pentru varste, dar la noi, nimic! Posted Image Ei nu sunt atat de 'tampiti' sa scoata Sport 1 din grila, apai la noi, nu a fost decat pe D.T.H. si pe unele retele Analogice, dar a fost scos ca facea concurenta! Au si Site-ul la zi, te anunta cand va fi scos un post cu o luna dinainte, nu-ti scot cu japca posturile cand vor ei.

O bataie de joc. Tare am impresia ca acolo nici posturile nu sunt super comprimate ca la noi...

Edited by alfa_alfa, 03 September 2012 - 21:30.


#3
CATALIN92

CATALIN92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 25.08.2012

 Alex709, on 03 septembrie 2012 - 21:15, said:

Ce nu inteleg este cum poate cineva sa aiba axnurile de la sony fara sa aiba animax care e tot de la sony,din cate am auzit se iau toate impreuna Posted Image
rds rcs a facut cea mai mare prostie sa scoata animax-ul suna la ei, injurai

#4
JohnTM

JohnTM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,219
  • Înscris: 02.08.2011

 CATALIN92, on 03 septembrie 2012 - 21:21, said:

rds rcs a facut cea mai mare prostie sa scoata animax-ul suna la ei, injurai
Mai dai si log out de pe forum.
Daca ai UPC de ce vii la sectiunea Rds?
Chiar crezi ca noi care avem Rds nu stim ce grila de programe are Upc, multi sunt veniti de la Upc la Rds, si eu ma aflu in categoria asta.

On Topic: Mai sunt cativa ca mine care au Baza Special Digital si pring programele care sunt in extra sau sunt o exceptie?

#5
Alex709

Alex709

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 14.08.2012

 JohnTM, on 03 septembrie 2012 - 21:37, said:

Mai dai si log out de pe forum.
Daca ai UPC de ce vii la sectiunea Rds?
Chiar crezi ca noi care avem Rds nu stim ce grila de programe are Upc, multi sunt veniti de la Upc la Rds, si eu ma aflu in categoria asta.

On Topic: Mai sunt cativa ca mine care au Baza Special Digital si pring programele care sunt in extra sau sunt o exceptie?

Si eu tot de la upc vin , unu ca imi pica netul in ultimul an foarte des si nici nu mergea bine si doi pentru ca era mai ieftin a rds rcs si este si mai bun la internet

aud de la inceputul vacantei ca intra ceca nou si nimic oricum nu sunt un fan al canalelelor maghiare mai ales ca nuau tradure sau dublare in engleza sau romana

#6
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,059
  • Înscris: 31.05.2010

 JohnTM, on 03 septembrie 2012 - 21:37, said:

On Topic: Mai sunt cativa ca mine care au Baza Special Digital si pring programele care sunt in extra sau sunt o exceptie?
Parca si @terner din Targoviste zicea ca le receptioneaza, desi nu are extra...

Edited by cristi0304, 04 September 2012 - 07:30.


#7
bogdanbbo

bogdanbbo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 24.08.2011
Fratilor eu nu va inteleg.
Daca chiar asa mult doriti acel animax, mutati si voi pe analog si iutati-va acolo! Ce e asa greu. La fel cum faceti si cu TLC, D Science s.a. [...] Posted Image

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Dar de ce s-a deschis inca un Topic despre Animax, cand mai era cel deschis de mine pe sectia 'Analogic'? Posted Image

Apropo de Extra, 'catalinman' a zis ca abia in Octombrie se va factura si Extra la celor care au optat, deci pana in Octombrie s-ar putea ca cei cu Baza Special sa-l receptioneze gratis.

@'bogdanbbo': In Bucuresti nu exista pe Analog, ca la tine in localitate au uitat sa-l intrerupa, este altceva. Posted Image

Dar de cand a venit 'Alex709' a facut o varza cu Animax-ul lui! Posted Image

Edited by alfa_alfa, 04 September 2012 - 08:14.


#9
cristi0304

cristi0304

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,059
  • Înscris: 31.05.2010

 alfa_alfa, on 04 septembrie 2012 - 07:53, said:

...deci pana in Octombrie s-ar putea ca cei cu Baza Special sa-l receptioneze gratis.
Nu se exista... Posted Image sunt cazuri izolate in care "tehnicul" a uitat sa "butoneze" accesul...

Edited by cristi0304, 04 September 2012 - 08:02.


#10
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 CATALIN92, on 03 septembrie 2012 - 21:21, said:

rds rcs a facut cea mai mare prostie sa scoata animax-ul suna la ei, injurai

Nici chiar asa, nu merita sa fie injurati, mai ales la ce grila de 2 bani are, slaba rau... Le-am trimis un mesaj cu privire la redifuzarea anumitor serii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate