Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

INNA - Crazy Sexy Wild

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UCkkt2sBvKM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
deci asa arata ceva infect...

#3
Batran

Batran

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 24.07.2012
Bun videoclipul: Este prezentată o româncă îmbrăcată sumar și fără acte la ea, probabil era la cerșit în Miami.
Muierea Românca(moldoveanca parcă) stă doar 2-3 secunde în cadru și fură hârtia aia de 1 dolor folosită pe post de momeală de către trupa aia năpârlită.
Băiatul(eroul bun(oare există erou rău...)) aleargă să prindă hoața moldoveanca și rămâne ademenit de poftele carnale.
În ultima parte la care am rezistat să mă uit la videoclip moldoveanca îi cumpără o înghețată la 0.5Centi și ca în filme(nu ca în videoclipurile Pop, sau ce drac cânta asta) moldoveanca nu îi pe interes și în 3 minute de videoclip(am văzut doar 1.5(tot timpul îmi vine o trăire extremă să o împușc pe Inna)) eroul o babardeste pe Moldoveanca și asta primește Cetățenia Americană. Happy End!


Meanwhile in Romania!
[ http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/223877_700b.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Batran, 03 August 2012 - 08:07.


#4
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
macar au facut si ei o rachie din merele alea???  :confuzzled:

#5
Batran

Batran

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 24.07.2012
Ai fost sadic și ai urmărit până la final, văd că o pupa nițel pe aia blondă și cam atâta.
Faza aia din camera de motel mergea să se termine cu Moldoveanca de naționalitate Romana care fură portofelul și îl duce la mama ei la Vatră Dornei.

#6
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
la minutul 0:58 da cu vreascu' si la o portocala.
de ce nu i-a dat mexicanistu' cu balanta de sibiu in cap???

#7
Batran

Batran

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 24.07.2012
Să îi fie rușine bre, asta în tot videoclipul prezintă o imagine defăimătoare pentru toate moldovencele care nu fură lămâie de la tarabă.

#8
Uny

Uny

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,614
  • Înscris: 01.12.2010
Curat "infect" ce face Inna cu banii "furati": http://www.adevarul...._742725925.html.

Keep on trollin'! :)

#9
Carrman

Carrman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,107
  • Înscris: 06.08.2010
mai bine i-ar dona lu' leidi caca...

#10
Batran

Batran

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 24.07.2012

View PostUny, on 3rd August 2012, 09:38, said:

Curat "infect" ce face Inna cu banii "furati": http://www.adevarul...._742725925.html.

Keep on trollin'! :)
Cat ba?Merita asta 20 de mii de euro... ba esti nebun.
"Scandalul referitor la suma de 20.000 de euro pe care ar fi cerut-o Inna pentru a cânta la Ziua Timișoarei a luat amploare, mai ales pe Facebook. Drept urmare, cântăreața a anunțat că va dona toți banii centrului medical de la Buziaș. "
Adică după ce au sărit aia pe primar pe sistemul" Ba Primarul Lui .... .... 20 de mii de euro să cânte o proastă la zilele orașului..." s-a gândit și ea la sfârșit că așa obligată să doneze 20 de mii de euro.
Acuma scrie "va dona"... nu "a donat".
Primarul ăla de la Timișoara cred că este drogat de meserie, 20 de mii de euro în loc să facă ceva pentru oraș.

#11
costy_ytsoc

costy_ytsoc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,394
  • Înscris: 02.07.2005
suna ca dracu in engleza, iar videoclipul nu i-a iesit deloc, zici ca e o tiganca tupeista,

#12
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Nu stiu de ce am impresia ca toate melodiile ei suna la fel :mellow:

#13
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,739
  • Înscris: 28.12.2008
Păi asta e varianta în engleză de la ''Tu și eu''. :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate