Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Feriti-va de utilizatorul okazii "vandetot"

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Salut! Vreau sa va zic tuturor sa va feriti de utilizatorul de pe okazii "vandetot". Am la vanzare un Nokia E63, el mi-a propus sa fac schimb cu un iPhone 3GS, cu sticla de pe display crapata. Am discutat cu el si azi a ramas sa ne intalnim pentru a incheia afacerea. Dupa cateva minute in care imi dadea mesaje ca vine si ca sa il astept, acesta nu s-a prezentat la locul in care trebuia sa ne intalnim. O sa postez putinele date de contact care le am despre el si niste screenshot-uri care sa dovedeasca veridicitatea povestirii mele. Mentionez ca eu stau in Buhusi si el in Bacau, localitati aflate la 30km distanta si am pierdut si banii de transport.
Nume: Iulian
ID de mess: iulivip_iulian
Nr de telefon: 0745876558

Attached Files



#2
Piktoree

Piktoree

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 942
  • Înscris: 28.12.2009
il dai la politie ca nu a venit sa se intalneasca cu tine ? :mellow:

#3
niku08

niku08

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 29.12.2010

View PostPS2RO, on 31st July 2012, 17:20, said:

Salut! Vreau sa va zic tuturor sa va feriti de utilizatorul de pe okazii "vandetot". Am la vanzare un Nokia E63, el mi-a propus sa fac schimb cu un iPhone 3GS, cu sticla de pe display crapata. Am discutat cu el si azi a ramas sa ne intalnim pentru a incheia afacerea. Dupa cateva minute in care imi dadea mesaje ca vine si ca sa il astept, acesta nu s-a prezentat la locul in care trebuia sa ne intalnim. O sa postez putinele date de contact care le am despre el si niste screenshot-uri care sa dovedeasca veridicitatea povestirii mele. Mentionez ca eu stau in Buhusi si el in Bacau, localitati aflate la 30km distanta si am pierdut si banii de transport.
Nume: Iulian
ID de mess: iulivip_iulian
Nr de telefon: 0745876558
dai un negativ cat toate zilele sa se invete minte!

#4
alex2010

alex2010

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 29.09.2008
Nu cred ca e vreo fapta penala/contraventionala in cazul asta ...

#5
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
Asa de curios , cate calificative are acel user ?

#6
niku08

niku08

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 29.12.2010

View PostAdiFCD, on 31st July 2012, 17:34, said:

Asa de curios , cate calificative are acel user ?
only 3:)))
http://www.okazii.ro...i/vandetot.html

#7
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002

View Postniku08, on 31st July 2012, 18:28, said:

dai un negativ cat toate zilele sa se invete minte!
si el iti da un negativ motivand ceva neadevarat. asa am patit eu. am cumparat un telefon care se bloca dupa o perioada, i-am dat negativ si mi-a dat si el negativ, ca cica ar fi fost din cauza ca l-as fi scapat jos. dupa o perioada mi-a propus sa anulam reciproc calificativele. n-am acceptat. noroc ca era un telefon ieftin, dar mi-am facut draci.

#8
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Asa, si?
In afara ca nu a venit, lucru care tine de bun simt, nu stiu unde a mai gresit...
Nu ti-a tras nicio teapa.

#9
paintx05

paintx05

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,080
  • Înscris: 26.05.2007
Ce rau imi pare ca nu le-am facut plangere la politie tuturor feteleor care mi-au dat teapa pe mirc cand eram mic. Doar aveam conversatia salvata si se jurau ca vin la locul de intalnire.

#10
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Mai,asta cu politia era o vrajeala. Am trimis doar mail la okazii, sper doar sa ii suspende contul. Am pierdut banii de drum, asta este.
Doar feriti-va de el, am cumparat si de la oameni cu un singur calificativ si ne-am intalnit si am rezolvat treaba scurt si la obiect.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate