Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Nu am ridicat banii Adsense trimisi prin WU

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
pimpcode

pimpcode

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.12.2008
Salut,

Au trecut aproximativ 50-55 zile de cand mi s-a emis plata adsense prin Western Union si pe care nu am ridicat-o din motive obiective.
As dori sa stiu de la cei care au fost in situatia de a nu ridica banii in cele 45 de zile de la emitere in cat timp banii intra inapoi in cont.
Precizez ca mie inca nu mi-au intrat.

Multumesc

#2
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
De ce presupui ca ti-ar intra in cont automat? Cel care trimite trebuie sa-i ceara inapoi (mai si costa) si poate sa dureze si ani de zile (cel putin asa era in 2010: http://www.courthous...04/07/26193.htm ).

#3
pimpcode

pimpcode

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.12.2008
Cineva cu informatii mai actualizate, eventual in ultimul an ?

#4
pimpcode

pimpcode

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 07.12.2008
Gata, am gasit la Google Support.

Quote

When you go to the Western Union agent, please let them know that you would like to pick up a Quick Cash payment. Additionally, please remember to pick up your Western Union payment within 60 days of the payment date, or the amount will be credited back to your AdSense account.

Deci in cateva zile vor intra banii inapoi in cont si o voi putea ridica luna viitoare.

Confuzia a fost ca functionara de la banca mi-a spus ca in termen de 45 de zile pot ridica banii, dar se pare ca adsense are o politica aparte si la termenul de ridicare :)

#5
tyiby

tyiby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 05.11.2010
Salut, de curiozitate, ti-au intrat banii pana la urma in cont si au fost trimisi din nou luna viitoare?

 pimpcode, on 17th June 2012, 14:25, said:

Confuzia a fost ca functionara de la banca mi-a spus ca in termen de 45 de zile pot ridica banii, dar se pare ca adsense are o politica aparte si la termenul de ridicare :)
Pai 45 de zile dupa care ii baga intr-o arhiva, de unde ii recuperezi in mai putin de 5 minute, in caz ca expeditorul nu-i vrea inapoi. :) Asta nu ti-a spus ametita aia de acolo?
Banii poate sa stea in Western pana la 360 de zile, dupa cate am citit undeva.. dar google ii retrage inapoi in 60 de zile probabil pentru securitatea clientului!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate