Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Gloante Gamo

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Stefan172

Stefan172

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.04.2012
Am o pusca gamo mod. 400.Am luat niste gloante de la cineva care vindea foarte scump .Imi puteti zice un link de unde sa iau gloante mai ieftin de 30 de lei ?Cred ca trebuie Magnum 5.5,asa cumparam eu.Ma intreb daca sunt mai bune,orcum marimea trebuie sa fie 5.5 si sa se potriveasca.A si sa fie Gamo

#2
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Ce sa coste sub 30 lei? bucata? kilu'? litrul? O cutie cu 100 buc de "gloante" 4,5mm costa in jur de 4 lei, cele de 5,5mm 7-8 lei/100buc. (DIAB.MAGNUM ), la cutii mai mari, iesi mai ieftin/bucata, daca sapi putin pe net, gasesti si mai ieftin.

#3
Stefan172

Stefan172

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.04.2012
Tu chiar ai crezut ca un glont,un singur glont ,e 30 lei :D :D :D :D :D mai gangeste-te,O cutie cu 250 buc e 30 lei.

Edited by Stefan172, 08 June 2012 - 20:13.


#4
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Nu eu trebuie sa ma gandesc, ci tu, inainte de a posta, sa priceapa si altii.
Cum am scris mai sus, 100 buc gasesti la 4 lei, alea "mai cu mot", ajung la 7-8 lei. 30 lei, poate cu arma cu tot :) Deci ala te-a luat de fraier, (dupa halul in care te exprimi, nu ma mir), sau stia ca detii arma ilegal si-a profitat de situatie. Nu m-ar mira sa-ti trimita mascatii pe cap, daca nu mai cumperi de la el, deci recomand sa-i oferi dublu. :D

Edited by rumegus, 08 June 2012 - 21:18.


#5
Stefan172

Stefan172

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.04.2012
De fapt arma e inregistrata la politie,in alt loc in Suceava nu mai sunt :nonobad: ,dar am  gasit ceva in Iasi  :proud:  ,pe un site fara comanda online.Asa ca am mers acolo si am spus dar am gasit doar o cutie cu 250 buc 5.5 la 15 lei.daca mai stii alt loc spunemi-l

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate