Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Telo vine in Romania :O

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010
Michel Telo, cântărețul care a reușit să intre pe primul loc în topurile din lume cu piesa "Ai se eu te pego", va veni în această vară și în România.

Potrivit site-ului www.urban.ro, Michel Telo va veni în România la jumătatea lunii august și va cânta în Mamaia, în Princess Summer Club. Negocierile au durat mai bine de șase luni.

Data va fi confirmată ulterior, singurele detalii care au apărut indică faptul că staff-ul lui Michel Telo are 30 de persoane - vine cu band-ul și cu dansatoare, și că va zbura din Slovenia iar după el va mixa un DJ din Sao Paolo.

Dupa succesul urias pe care l-a avut piesa asta in tara noastra, era de asteptat sa auzim "Nossa, nossa" pe plaiurile noastre, cu tot cu dansul specific. Artistii romani au facut coveruri dupa "Ai se eu te pego", de la Inna la Florin Salam, de la Matteo la CRBL.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/hcm55lU9knw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Merge careva ? :naughty:
Eu sincer as merge doar daca aduce cateva din fetele alea din videoclip.  :devilred:

Se pare ca e un an destul de bun pt Romania: Linkin Park, Rammstein, Lenny Kravitz, Manowar (daca am inteles bine), Guns'n'Roses, Red Hot Chili Peppers, Gaga, Telo (:lol:) si altii de care am uitat acum sau nu stiu de ei. (fie ca au fost sau urmeaza).

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
M-as fi bucurat mai tare daca nu ar fi venit...

#3
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
[ http://i.qkme.me/3orycz.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
smelll

smelll

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 354
  • Înscris: 23.11.2011
Toate proastele se rup pe melodia asta.

#5
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008

View PostCorupt, on 6th June 2012, 20:59, said:

Se pare ca e un an destul de bun pt Romania: Linkin Park, Rammstein, Lenny Kravitz, Manowar (daca am inteles bine), Guns'n'Roses, Red Hot Chili Peppers, Gaga, Telo (:lol:) si altii de care am uitat acum sau nu stiu de ei. (fie ca au fost sau urmeaza).

Evanescence, Godsmack. :)

#6
jmek4you

jmek4you

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,282
  • Înscris: 22.05.2011
Parca mai bine venea ala cu Cha Cha Cha :lol:

@Corupt : Oare o fi din cauza alegerilor electorale ?  :naughty:

Edited by jmek4you, 06 June 2012 - 20:17.


#7
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
cum poti sa pui la un loc nulitati gen asta si gaga cu legende ca Rammstien, Linkin Park si Red Hot Chili Peppers? :)

#8
Corupt

Corupt

    Parazit nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,312
  • Înscris: 03.02.2010

View Postjmek4you, on 6th June 2012, 21:14, said:

@Corupt : Oare o fi din cauza alegerilor electorale ?  :naughty:
Nuuuuuu.
La noi se voteaza candidatul cel mai bun si cinstit, care nu fura/inseala si care lucreaza doar in interesul oamenilor si nicidecum dupa ce concerte organizeaza, cata mancare/bautura da pe gratis sau cati bani.

PS: Si la Deva a fost de curand Guta si Inna in concert, dar nu au fost pt campanie electorala ci pt ca sa se simta oamenii bine, iar candidatii ce stateau pe scena vroiau doar sa vada spectacolul mai bine.  :whistling:

View Postdoctorwho, on 6th June 2012, 21:20, said:

cum poti sa pui la un loc nulitati gen asta si gaga cu legende ca Rammstien, Linkin Park si Red Hot Chili Peppers? :)
Incercam sa fac o lista cu cine a fost sau or sa vina p'aci si de care imi aduceam aminte pe moment.
Bineinteles ca lista e deschisa si poate fi completata in continuare sau repostata cu editarile de rigoare. :D

De asemenea, sunt curios daca va merge Andrey la spectacol :huh:

Edited by Corupt, 06 June 2012 - 20:26.


#9
D-FENS

D-FENS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 08.08.2008
Sa fie electorala?Au trecut de la promisiuni la "paine si circ"?

#10
ciprianxl

ciprianxl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 05.10.2006
Sunt curios cine va canta la deschidere ... Guta , Salam ?  :finger:

#11
MadMike.Mitza

MadMike.Mitza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,956
  • Înscris: 01.03.2006
Toate piz**le de 12-14 ani o sa lesine cand tipu asta o sa le cante melodia. Tipu-i un one-hit wonder.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate