Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...
 Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024
 Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala

Problema cheie/inchidere centrali...

Casa pe structura de lemn (timber...
 In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat

Achiziție lentile ochelari o...

Alegere rucsac 20 litri
 

extindere RCS & RDS in tara

* * * * - 6 votes
  • Please log in to reply
3387 replies to this topic

#3385
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,683
  • Înscris: 23.09.2017
Nota 2,5, 107 recenzii

https://www.google.c...0&bih=899&dpr=1

#3386
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 04.02.2015
Manolache-Ilfov - cred ca este singura localitate fix de langa Bucuresti care nu are servicii Digi…

#3387
Romaryho

Romaryho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 15.06.2016
Trebuie verificate infrastructura veche dacă a fost preluata de Digi. Știu chestia asta fiindcă am pățit sa nu fie harta actualizata cu localitățile respective dar rețeaua în zona respectivă sa fie activa. Dacă se vad gpon-uri cu Digi sau ceva pe ele scrise și un număr de gpon, se poate verifica de Digi_Helper. Eu asa am făcut acum 2 ani la bunica mea, rețea veche Expert Net, preluata de Digi și pe site nimic sa fie informat ca e activa, am făcut poza la gpon și s-a dovedit ca este activ în zona.

#3388
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 04.02.2015
nu e de verificat nimic. nu e nimic tras. numai rosii care merg execrabil si ii tine in viata indisponibilitatea altui serviciu. dar mi se pare penibil ca numai ei sunt. ceva miroase

Digi_Helper a zis si in 2021 si in 2022 ca nu are nicio informatie pentru zona ca si plan de extindere

Edited by laurwh, 20 May 2024 - 13:11.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate