Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Programe TV pe care NU vi le doriti in grila Digi TV Cablu Digital la RCS&RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#55
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 dincadan78, on 30 ianuarie 2017 - 11:45, said:

Yvette Mîrza am observat ca a ajuns de la DG24 Oradea la DG24 Constanta, s-a tras la est, pe tarmul marii Posted Image

cică ar fi și din motive personale, poate s-o fi măritat !Posted Image

#56
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,446
  • Înscris: 29.04.2010
Dupa nume, parea turcoaica, a ajuns unde trebuie ;)

#57
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012
Taraf TV, Antena 3, R.TV, B.1

#58
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017
STV Sanicolau, este un post tv, care nu există și nici n-a existat vreodată, dar este în grila rds-ului, este de vreo 3 ani și arată doar sigla postului și scrie STV Sanicolau !

#59
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 19.01.2015
STV Sannicolau, emite doar Sambata de la 17:00 la 21:00, dupa care isi incheie emisia pana Sambata viitoare. El numai atunci emite, nu e 24/24 ca si Tele Europa Nova din pacate.

#60
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 Robert201, on 30 ianuarie 2017 - 22:24, said:

STV Sannicolau, emite doar Sambata de la 17:00 la 21:00, dupa care isi incheie emisia pana Sambata viitoare. El numai atunci emite, nu e 24/24 ca si Tele Europa Nova din pacate.

și ți se pare normal să țină rds-ul Timișoara o frecvență aiurea ocupată pentru că acest post emite câteva ore lunar ?, bine că au scos și postul sîrbesc Happy !, dar speram să introducă altul de muzică sau RTV Pink .

#61
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu mi-as dori in lista de programe: Antena3, Romania TV, Taraf TV si posturile in limba maghiare. Eu unul as aprecia daca RCS RDS le-ar include intr-un pachet separat, optional, la fel cum e cu HBO, pachetul MaxPack. Iar in locul acestor posturi sa se introduca posturi de mai inalta calitate, eventual si de cultura si educatie, ca nu ne-ar strica.

#62
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Asta nu o sa se întâmple niciodată.

#63
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Evident! Tara te vrea prost! Un popor prost e usor de manipulat cu tembelizorul!

#64
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 MembruAnonim, on 07 iulie 2018 - 11:24, said:

Nu mi-as dori in lista de programe: ... posturile in limba maghiare. Eu unul as aprecia daca RCS RDS le-ar include intr-un pachet separat, optional, la fel cum e cu HBO, pachetul MaxPack. Iar in locul acestor posturi sa se introduca posturi de mai inalta calitate, eventual si de cultura si educatie, ca nu ne-ar strica.

Te contrazici singur, găsești cultură pe Duna și Petőfi TV. A pune egal între Taraf și chiar și gunoiul ATV dă dovadă de superficialitate și oarecare ignoranță.

Edited by alfa_alfa, 07 July 2018 - 15:15.


#65
smokke2

smokke2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,959
  • Înscris: 02.12.2012
Dacă Antenele au ieșit din lista must-carry, mi-aș dori cu toată sinceritatea mea, să iasă și postul Antena 3 din grilă.

#66
Matchpoint

Matchpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 19.06.2018
Eu as vrea să fie grila fără posturile de spălat creiere:Realitatea tv zis si Insolventa tv si Digi 24(DNA 24 de ore).

#67
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,238
  • Înscris: 22.02.2017
Valy.... ia o pauza ma...

#68
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,386
  • Înscris: 21.11.2008
iREALITATEA TV, Na!

#69
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,502
  • Înscris: 21.02.2009
Pai nu mai bine ne scot Latrina3si Ghita tv?

#70
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E clar că Realitatea TV și România TV sunt must-carry, deci nu mai visați la ieșirea lor. Posted Image Cât despre Antena 3, e ft. probabil ca Intact să fi cedat și să fi acceptat condițiile RCS-ului de preluare. Până la urmă Intact avea nevoie de RCS mai mult, nu invers (e logic, RCS are >3 milioane de abonați, e visul fiecărei televiziuni să fie în grila celui mai mare operator).

Edited by alfa_alfa, 14 August 2018 - 12:48.


#71
dresden

dresden

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.08.2018

 gabrielfane, on 14 august 2018 - 06:38, said:

Pai nu mai bine ne scot Latrina3si Ghita tv?

nu mai bine iti cumpeti o telecomanda???

#72
chief36

chief36

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 28.07.2018

 alfa_alfa, on 14 august 2018 - 12:47, said:

E clar că Realitatea TV și România TV sunt must-carry, deci nu mai visați la ieșirea lor. Posted Image Cât despre Antena 3, e ft. probabil ca Intact să fi cedat și să fi acceptat condițiile RCS-ului de preluare. Până la urmă Intact avea nevoie de RCS mai mult, nu invers (e logic, RCS are >3 milioane de abonați, e visul fiecărei televiziuni să fie Ă®n grila celui mai mare operator).
Nu prea cred!pt că majoritatea abonatilor la cablu tv de la digi sunt pensionarii care urmăresc aceste posturi ale grupului Intact si dacă se întămpla acest lucru adică scoaterea lor din grilă abonatii le dădea cu rezilierea în cap a doua zi celor de la Digi👌

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate