Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Viasat TV6

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 05.04.2009
Sunt ceva sanse ca in  viitor sa se introduca acest canal in grila RDS?M-as bucura mult sa fie in grila deoarece dau si serialul The Simpsons care la noi e destul de rar pe TVR 1.La ei este zilnic si pe langa asta dau si Futurama si multe altele.M-am gandit sa sugerez introducerea acestui canal fiindca la noi Pro Sieben care dadea serialele mai sus mentionate,s-a scos deja din noiembrie si cred ca multi si-ar dori sa le revada.Sunt ceva sanse? :).In curand ...oricum sunt canale libere... :peacefingers:

Edited by nandy007, 15 February 2012 - 11:17.


#2
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009

View Postnandy007, on 15th February 2012, 11:15, said:

Sunt ceva sanse ca in  viitor sa se introduca acest canal in grila RDS?M-as bucura mult sa fie in grila deoarece dau si serialul The Simpsons care la noi e destul de rar pe TVR 1.La ei este zilnic si pe langa asta dau si Futurama si multe altele.M-am gandit sa sugerez introducerea acestui canal fiindca la noi Pro Sieben care dadea serialele mai sus mentionate,s-a scos deja din noiembrie si cred ca multi si-ar dori sa le revada.Sunt ceva sanse? :).In curand ...oricum sunt canale libere... :peacefingers:

Nicio sansa.Exista canale mult mai importante care asteapta sa intre,sau care zboara din grila peste noapte,fara vre-o explicatie.De asemenea,se fac pregatiri pt Digi24,asa ca vor zbura canale,mai ales din analogic,pentru a face loc "capodoperei".Dupa parerea mea,singurele canale noi in grila RCS,daca vor fi vreodata,vor fi canale proprii  :rolleyes:

#3
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006

View Postnandy007, on 15th February 2012, 11:15, said:

Sunt ceva sanse ca in  viitor sa se introduca acest canal in grila RDS?M-as bucura mult sa fie in grila deoarece dau si serialul The Simpsons care la noi e destul de rar pe TVR 1.La ei este zilnic si pe langa asta dau si Futurama si multe altele.M-am gandit sa sugerez introducerea acestui canal fiindca la noi Pro Sieben care dadea serialele mai sus mentionate,s-a scos deja din noiembrie si cred ca multi si-ar dori sa le revada.Sunt ceva sanse? :).In curand ...oricum sunt canale libere... :peacefingers:
Din ce oras esti ?

#4
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
Pai e un canal maghiar, e posibil sa fie deja pe digital in orasele cu posture maghiare mai multe.

Viasat 6 e fratele lui Viasat 3 nu ? :)

#5
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 05.04.2009
Cred ca da fiindca pe TV3 tot fac reclama la Viasat 6,History si Explorer.

#6
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009

View Postcatalinman, on 15th February 2012, 12:03, said:

Pai e un canal maghiar, e posibil sa fie deja pe digital in orasele cu posture maghiare mai multe.

Imi mentin afirmatia:Exista multe alte canale care stau la coada.Un exemplu bun,tot din familia Viasat:Viasat Nature.Acesta se afla de multa vreme la concurenta,insa RCS nu se arata deloc interesat de el.Sau de alte canale bune.La introducere de starvuri,insa,e alta treaba.Vad ca acolo se mentine  :rolleyes:

#7
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,372
  • Înscris: 21.11.2008
VIASAT 3 HU. si VIASAT 6 HU. sunt Canale pt. UNGARIA -apartinand VIASAT - MODERN TIMES GROUP.

<< Hungary - M.T.G. owns 95 % of Viasat 3, which is the number three commercial channel in Hungary.
TV 6 was launched in 2008 and changed name to Viasat 6 in 2011. >>

http://www.mtg.se/en...t-broadcasting/

#8
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,522
  • Înscris: 16.12.2006
n-au nicio legatura cu scandinavii :P

#9
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcatalinman, on 17th February 2012, 00:33, said:

n-au nicio legatura cu scandinavii :P
Dovada! :)

#10
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,372
  • Înscris: 21.11.2008
CATALINE, cele 2 Mentionate, sunt Canale pt. UNGARIA ale MODERN TIMES GROUP, -pe pagina Respectiva ai si alte Canale
din Portofoliul lor, din EUROPA CENTRALA, de EST si de SUD-EST, ..Proprii sau Achizitionate!

Acuma, din BUCURESTI, crezi ca Stii mai bine, decat din 'Patria Canalelor Maghiare'..?  :notangel:

Edited by Lopatar, 17 February 2012 - 02:01.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate