Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Kerato Conjunctivita virotica

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Buna ziua,

Am fost diagnosticat cu Kerato Conjunctivita Virotica, am fost la doctor, am primit pastile & everything, intrebarea mea este: Vad putin in ceata, cam in cat timp aproximativ dispare aceasta ceata? daca mai dispare bineinteles... Momentan sunt sub tratament, iau Floxal, Eyestil, Aciclovir si mai un medicament (imi scapa acum).

Este "normala" vederea-n ceata la conjunctivite? Cam in cat timp aprox. dispar? In prima faza, eram sensibil la lumina (Luni, Marti), astazi (Vineri) nu mai sunt sensibil mai deloc, adica nu ma jeneaza, in schimb am aceasta ceata care este deranjanta.

Initial diagnosticul (sapt. asta Luni) a fost OP/Conjunctivita (nu stiu ce-nseamna acel OP), mi s-a dat Floxal, Eyestil si acel ceva ce nu-mi amintesc, si a 2-a oara cand am fost (sapt. asta Joi) mi l-a schimbat in Kerato Conjunctivita virotica, doamna doctor mi-a spus ca ochiul arata frumos (banuiesc ca-n comparatie cu ce a fost Luni, e mult mai alb ochiul acum), in schimb a spus "mi-e frica nu sa faci o infectie a corneei", si atunci mi-a prescris Aciclovir, ieri mi-a spus sa iau doza dubla pana astazi, si de astazi sa merg normal, cate o pastila la 6 ore.

Astept un raspuns,

Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate