Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 

Canal INFO RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,150
  • Înscris: 05.04.2009
De ce nu sunt in stare cei de la RDS sa creeze un canal  INFO  unde sa anunte toate modificarile ce vor avea loc in grila?Asa ca la....concurenta :naughty:.De ce le este asa de greu sa fie corecti?Pacat...Ajung sa cred ca m-am mutat degeaba la astia :thumbdown:.Vreau o schimbare!Ma aude cineva? .....Pauza... :confuzzled:
Sper ca nu ma agit degeaba.Week-end fain tuturor! :peacefingers:

#2
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,462
  • Înscris: 09.03.2007
Pentru ca nu se doreste crearea unui program de genul asta.

#3
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Nu exista la un moment dat DigiInfo pe satelit ? Ma rog, oricum nu e neaparata nevoie de asa ceva si nu inteleg de ce se agita atat creatorul thread-ului. Cum adica nu-s corecti ? Nu-s corecti pentru ca nu isi fac un canal de info ? Serios ?

#4
nandy007

nandy007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,150
  • Înscris: 05.04.2009
RDS e neserios in general nu pentru neintroducerea unui canal INFO :notangel: La UPC Info ce scriu acolo se si aplica :naughty:.Legat de seriozitatea celor de la RDS ce sa mai vorbim?Daca intr-adevar erau seriosi atunci  bagau in 24 toate canalele si nu ne tineau in sah atata timp.Nu e corect sa-si bata joc de abonati... :notangel:

#5
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Well... Te poti muta oricand de la RCS/RDS daca nu iti place. In caz ca nu are concurenta (UPC) acoperire in oras, poti incerca Dolce-ul. :)

Cat despre canalele alea, eu zic sa asteptam inainte sa dam cu pietre. Poate cine stie, intra ceva bun. Nu vad rostul de a injura inainte de a vedea.

#6
narciso

narciso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 18.03.2009

 AleXXander00, on 28th January 2012, 10:54, said:

Well... Te poti muta oricand de la RCS/RDS daca nu iti place. In caz ca nu are concurenta (UPC) acoperire in oras, poti incerca Dolce-ul. :)

Cat despre canalele alea, eu zic sa asteptam inainte sa dam cu pietre. Poate cine stie, intra ceva bun. Nu vad rostul de a injura inainte de a vedea.
Exista canal info la rds pe cablu.

#7
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Tu cred ca te referi la cel local. Ca asa am si eu un Info partajat cu Olt TV, postul local, dar asta doar pe analogic. El probabil se refera la unul pe digital.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate