Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

norton system works- norton internet security

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bestadyo

bestadyo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 06.10.2005
Am avut instalate in calculator, inca de cand l-am cumparat norton system works si norton internet security. Toate bune si frumoase pana in momentul in care m-am conectat la internet si totodata am actualizat nortonu'. De atunci am probleme cu calc in sensul ca astept dupa el sa se inchida vreo 10 min. Prima data am crezut ca e modemul de vina, l-am dezinstalat si instalat din nou . Totodata am dezinstalat si am instalat din nou nortonu. Problema parea ca s-a rezolvat, dar din momentul in care am actualizat nortonul am inceput sa am din nou aceeasi probl. Nu pare sa fie nici un conflict intre drivere sau ceva de genul asta si pana la urma m-am gandit ca asa e nortonu' si nu am ce sa-i fac. Poate stie cineva despre ce este vb?!?
            Oricum in 2 luni imi expira licenta si as vrea sa-mi pun un antivirus free. Doar ca la norton aveam avantajul ca erau toate impreuna ( firewall, antivirus, anti spam , spyware...) ca urmare acum va tb sa-mi gasesc pt fiecare in parte...
pe aceasta cale as vrea sa va rog sa-mi dati niste sfaturi, ce sa aleg ( mentionez ca este loc pentru oricare , nu se pune probl de spatiu sau de memorie)
Va multumesc si astept sfaturile voastre!

#2
lg

lg

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,745
  • Înscris: 20.08.2004
ce recomand eu, din proprie experienta:

1. Nod32 + ZoneAlarm Pro (sau Sygate sau firewall-ul din SP2 - daca n-ai pretentii)

2. Pc-cillin internet security 2005 (antivirus, firewall, ....).

#3
bestadyo

bestadyo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 06.10.2005

lg, on Oct 6 2005, 19:47, said:

ce recomand eu, din proprie experienta:

1. Nod32 + ZoneAlarm Pro (sau Sygate sau firewall-ul din SP2 - daca n-ai pretentii)

2. Pc-cillin internet security 2005 (antivirus, firewall, ....).

<{POST_SNAPBACK}>



Multumesc pentru sfat
As vrea totusi sa nu apelez la firewall din SP2. Zone Alarm Pro e tare, dar cred ca in var cu plata...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate