Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

Contact direct AdSense - email

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
Salut! [email protected], [email protected] mai sunt valabile pentru a-i contacta direct pe cei de la AdSense? Mi-au aprobat un cont, provizoriu, insa nu definitiv..

p.s. am gasit ceva aici, dar pagina e din 2008: https://www.google.c...zed-terms?rc=RO

Edited by ancaciobanu, 26 November 2011 - 10:02.


#2
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011

View Postancaciobanu, on 26th November 2011, 09:58, said:

Salut! [email protected], [email protected] mai sunt valabile pentru a-i contacta direct pe cei de la AdSense? Mi-au aprobat un cont, provizoriu, insa nu definitiv..

p.s. am gasit ceva aici, dar pagina e din 2008: https://www.google.c...zed-terms?rc=RO

Intradevar adresele acelea de email sunt o metoda buna de contact dar mie mi-au raspuns de fiecare data si destul de repede cand am completat formularul de la "Centrul de Ajutor" care se gaseste in contul adsense, acolo poti gasii si solutii la problema ta si e mult mai usor si poti sa te faci mult mai bine inteles decat printrun email. Oricum nici emailurile alea nu sunt de aruncat si cred ca sunt folositoare oricarei persoane care foloseste google adsense.

#3
1sorin

1sorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 24.11.2011

View Postd33pic313lu3, on 26th November 2011, 11:59, said:

Intradevar adresele acelea de email sunt o metoda buna de contact dar mie mi-au raspuns de fiecare data si destul de repede cand am completat formularul de la "Centrul de Ajutor" care se gaseste in contul adsense, acolo poti gasii si solutii la problema ta si e mult mai usor si poti sa te faci mult mai bine inteles decat printrun email. Oricum nici emailurile alea nu sunt de aruncat si cred ca sunt folositoare oricarei persoane care foloseste google adsense.


Intrebarile le-ai adresat in engleza la "Centru de ajutor" sau in romana?

#4
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011

View Post1sorin, on 26th November 2011, 17:50, said:

Intrebarile le-ai adresat in engleza la "Centru de ajutor" sau in romana?


in romana

#5
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010

View Postd33pic313lu3, on 26th November 2011, 11:59, said:

..mi-au raspuns de fiecare data si destul de repede cand am completat formularul de la "Centrul de Ajutor" care se gaseste in contul adsense..

formular pentru e-mail, sau lista de discutii, forum? da-mi si mie adresa, te rog. eu n-am mai gasit-o de prin 2009.. (formularul pt mail..)

#6
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
de fapt, ceea ce m-a enervat se gaseste explicat si aici: http://www.google.co...e...e6b89&hl=en

#7
d33pic313lu3

d33pic313lu3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 02.11.2011

View Postancaciobanu, on 27th November 2011, 01:40, said:

formular pentru e-mail, sau lista de discutii, forum? da-mi si mie adresa, te rog. eu n-am mai gasit-o de prin 2009.. (formularul pt mail..)

mai jos sunt cateva print screen-uri care sper sa te ajute sa intelegi unde gasesti acel formular
dai click pe "centrul de ajutor" (vezi imaginea 1)
apoi alegi sectiunea care te intereseaza pe tine si pentru care doresti ajutor (vezi imaginea 2)
apoi in josul paginii o sa gasesti "solutionarea problemelor...." (vezi imaginea 3) si dai click pe "depanarea si remedierea problemelor"

mult noroc in rezolvarea problemelor, mie personal de fiecare data mi-au raspuns cei de la adsense in maxim doua zile lucratoare si de fiecare data au rezolvat foarte rapid problema.

[ http://img64.imageshack.us/img64/8374/adsense1.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://img190.imageshack.us/img190/3670/adsense2a.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://img687.imageshack.us/img687/5534/adsense3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010

View Postd33pic313lu3, on 28th November 2011, 04:10, said:

mai jos sunt cateva print screen-uri care sper sa te ajute sa intelegi...
[ http://img64.imageshack.us/img64/8374/adsense1.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

adica vrei sa spui ca tu iei 450 euroi in medie/lunar doar de pe theplayingbay ? :)

Edited by ancaciobanu, 01 December 2011 - 12:26.


#9
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postd33pic313lu3, on 28th November 2011, 04:10, said:

mai jos sunt cateva print screen-uri care sper sa te ajute sa intelegi unde gasesti acel formular
dai click pe "centrul de ajutor" (vezi imaginea 1)
apoi alegi sectiunea care te intereseaza pe tine si pentru care doresti ajutor (vezi imaginea 2)
apoi in josul paginii o sa gasesti "solutionarea problemelor...." (vezi imaginea 3) si dai click pe "depanarea si remedierea problemelor"

mult noroc in rezolvarea problemelor, mie personal de fiecare data mi-au raspuns cei de la adsense in maxim doua zile lucratoare si de fiecare data au rezolvat foarte rapid problema.

[ http://img64.imageshack.us/img64/8374/adsense1.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mie mi se pare cam dubios print screean tau ( poate ca ma insel eu )

[ http://img829.imageshack.us/img829/3186/adsense2c.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
fitzamp3

fitzamp3

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.11.2011
Esti tare :) cum reusesti sa faci atat?

#11
ancaciobanu

ancaciobanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 22.04.2010
s-o scapat fara sa vrea. nu mai zice nimic.

#12
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postancaciobanu, on 5th December 2011, 09:40, said:

s-o scapat fara sa vrea. nu mai zice nimic.

Nu stiu de ce am aceasta parere insa diferenta dintre mine si el nu este asa de mare ( cu toate astea el/ea face 21 euro/zi iar eu o o diferenta de 30 de click-uri fac 5 euro )

Nu e vb de invidie " ca sigur vor fi destui care vor sari cu tst-ul in legatura cu asta " insa dupa anumite vizualizari parca sa zic ca este putin mai mult modificat ( print screen ) :peacefingers:

#13
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Exact cum banuiam ( daca a observat cineva in print screeanul de mai sus " 1 " ) la venituri platite pana la 01.11.2011 este 0.00 deci automat veniturile stranse pe noiembrie trebuiau platite automat pana la sfarsitul lui decembrie  :naughty:

#14
das_catalin

das_catalin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 01.03.2007
Venituri strânse până la 1 nov, înseamnă veniturile de pe octombrie, nu știu de ce te-ai prins, că eu nu văd nimic anormal în captura aia.
Și nu vad rostul să stai atâtea zile să cauți ceva anormal în captură, o fi vrut omul să se laude.
Iar de diferența de venituri dintre tine și el, e simplu de explicat, dacă cifrele sunt reale - că nu sunt nebun să stau acum să-i verific dacă captura e falsă - depinde de ce fel de trafic ai tu și ce fel de trafic are el.
Dacă tu ai trafic românesc și ești pe o nișă slabă, iar el are trafic din usa și o nișă bună, diferența nu e mare deloc!
12 cenți pe clic nu e anormal de loc!
Anormal este să publicați capturi, din câte știu e interzis acest lucru la google!

#15
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

View Postdas_catalin, on 19th December 2011, 14:32, said:

Venituri strânse până la 1 nov, înseamnă veniturile de pe octombrie, nu știu de ce te-ai prins, că eu nu văd nimic anormal în captura aia.
Și nu vad rostul să stai atâtea zile să cauți ceva anormal în captură, o fi vrut omul să se laude.
Iar de diferența de venituri dintre tine și el, e simplu de explicat, dacă cifrele sunt reale - că nu sunt nebun să stau acum să-i verific dacă captura e falsă - depinde de ce fel de trafic ai tu și ce fel de trafic are el.
Dacă tu ai trafic românesc și ești pe o nișă slabă, iar el are trafic din usa și o nișă bună, diferența nu e mare deloc!
12 cenți pe clic nu e anormal de loc!
Anormal este să publicați capturi, din câte știu e interzis acest lucru la google!

Da cum zici u ( sigur ) Oricum nu voi mai posta p aceasta poastare . Suntem in democratie fiecare minte cum si cand poate  :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate