Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

sunt atat de trista

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1
Alisa18

Alisa18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.11.2011
Sunt atat de singura si trista....acum 3 saptamani, m`am despartit de el, de iubitul meu :( ne-am  despartit pentru ca eu nu vedeam pic de dovada de dragoste din partea lui...il vedeam indiferent si niciodata nu a spus "Nu" cand i`am spus sa ne despartim (s-a intamplat de mai multe ori, dar pentru ca`l iubesc m-am intors) dimpotriva....a spus ca accepta decizia mea. Ma asteptam sa reactioneze...sa nu fie asa nepasator, pasiv. A facut multe faze dupa care mi-am pierdut increderea in el si i`am spus ca nu am am incredere in el si ca e mincinos...pt ca l-am prins cu minciuna (mica, dar minciuna ramane). A fost primul meu si chiar tin la el...relatia noastra a durat un an. Nu vreau sa ma intorc si de data asta pt ca ma va crede fara vointa si fara cuvant. Nu am mai vb de o saptamana, ieri a fost "ziua noastra" implineam un an. Eram trista in casa....iar pe la ora 11 jumatate m`a sunat ca sa ies afara. Totdeauna mi`a vorbit extrem de frumos. Am acceptat...am urcat in masina si mi`a oferit un trandafir alb, desi ne-am despartit. Nu mi-a mai oferit niciodata o floare, nici macar dupa ce m`am daruit lui, nu mi`a spus niciodata "te iubesc",nici eu lui...e mai bine!!!
Sunt trista si irascibila...totul si toti din jurul meu ma irita, imi fac nervi....eu sunt o persoana vesela, cum am reusit sa ajung asa? Plang cand ma pun in pat, plang in fiecare noapte :(

#2
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
O sa-ti treaca. Fii desteapta si treci peste, el a pierdut, nu tu.

#3
tc2007

tc2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.03.2008

View PostAlisa18, on 14th November 2011, 21:05, said:

si pe mine m`a facut sa rad, a fost amuzant ;)) fiecare cu ce`l doare, doar nu ar suferii si el acuma.
Ai spus ca esti trista,omul a incercat sa te inveseleasca ;)

#4
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006
Papusa, stai linistita ca iti gasesti tu alt pulete care sa te f...aca fericita.

#5
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
esti trista si irascibila pentru ca te-ai despartit de un tip nepasator, pe care-l durea in cur de tine si care te mintea, atita cit de mintea. in concluzie, esti o imbecila retardata :wave:

#6
hummingheartbeat

hummingheartbeat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.08.2011
Alisa18 o sa iti gasesti altul, care sa te iubeasca, sau o sa patesti ca mine... m-am suparat pe prieten ... nu mai simt ce am simtit pt el.. si mi-am gasit altul, innebunit dupa mine, doar ca e de 2 ori mai mare, la varsta, ca mine :( deci tot singur...

Edited by hummingheartbeat, 14 November 2011 - 21:26.


#7
rainbowinmyeyes

rainbowinmyeyes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 31.10.2011
iti va trece fara doar si poate ,timpul este cel mai bun medicament tre' doar sa ai rabdare .
Cel mai important este sa nu ramai implicata in ceva defectuos alaturi de cineva care poate nu merita.

#8
Marinedward

Marinedward

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 20.07.2009
nu are rost sa scrii asa ceva pe net, nu are rost sa spui nimanui asa ceva deoarece nimeni nu te poate ajuta.
ai scris pe net/ai spus cuiva si ce ai rezolvat? auzi vorbe stupide si inutile de genu "treci peste" "o sa treaca" "fii tare". la ce rost sa le asculti daca stii ca nu poate fii asa? cand incepi sa speri poti spune ca ai renuntat
vrei sfatu meu? cautama

Edited by Marinedward, 14 November 2011 - 21:28.


#9
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,381
  • Înscris: 10.03.2009
Nu te lua "dupe" altii, o sa gasesti pe cineva mai amabil, o scrisoare de intentie si 3 poze din unghiuri diferite cu tine, astept pe PM, poate fac ceva in sensul asta.

#10
Alisa18

Alisa18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.11.2011

View PostMarinedward, on 14th November 2011, 22:26, said:

nu are rost sa scrii asa ceva pe net, nu are rost sa spui nimanui asa ceva deoarece nimeni nu te poate ajuta.
ai scris pe net/ai spus cuiva si ce ai rezolvat? auzi vorbe stupide si inutile de genu "treci peste" "o sa treaca" "fii tare". la ce rost sa le asculti daca stii ca nu poate fii asa? cand incepi sa speri poti spune ca ai renuntat
vrei sfatu meu? cautama
ai dreptate...cum as putea sterge? am incercat sa spun cuiva...cuiva care sa nu ma cunoasca! nu are rost

#11
Gabytzzul

Gabytzzul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 961
  • Înscris: 28.03.2010

View PostAlisa18, on 14th November 2011, 21:30, said:

ai dreptate...cum as putea sterge? am incercat sa spun cuiva...cuiva care sa nu ma cunoasca! nu are rost

prea tarziu...

#12
Alisa18

Alisa18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.11.2011

View PostGabytzzul, on 14th November 2011, 22:38, said:

prea tarziu...
nu pot stergeee ? :(

#13
Marinedward

Marinedward

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 20.07.2009

View PostAlisa18, on 14th November 2011, 22:30, said:

ai dreptate...cum as putea sterge? am incercat sa spun cuiva...cuiva care sa nu ma cunoasca! nu are rost
nu se va intampla niciodata asa ceva, gandirea pozitiva e buna dar privesti lumea si asa cum e ea, exageram deja daca spunem ca putem uita ceva ce ne place.
singura ta sansa e sa accepti felul in care esti acum, sa te obisnuiesti cu el si sa il traiesti pana trece de la sine

#14
Gabytzzul

Gabytzzul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 961
  • Înscris: 28.03.2010

View PostAlisa18, on 14th November 2011, 21:39, said:

nu pot stergeee ? :(


numai daca zici la un administrator sa stearga topicu...

#15
Alisa18

Alisa18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.11.2011

View PostGabytzzul, on 14th November 2011, 22:40, said:

numai daca zici la un administrator sa stearga topicu...
da...super, atunci cum sa-mi sterg contul?

#16
Gabytzzul

Gabytzzul

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 961
  • Înscris: 28.03.2010

View PostAlisa18, on 14th November 2011, 21:43, said:

da...super, atunci cum sa-mi sterg contul?


n`ai cum

oricum nu te stie nimeni

#17
deeaa1989

deeaa1989

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,863
  • Înscris: 03.05.2009
Super. Poti incerca alt penis acum.

#18
Alisa18

Alisa18

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.11.2011

View Postdeeaa1989, on 14th November 2011, 22:44, said:

Super. Poti incerca alt penis acum.
nu fac ca tine :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate