Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Cine imi face si mie site-ul?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mertan

mertan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 26.08.2007
Salutari, am si eu nevoie si eu de un site. Vreau sa stiu pe cineva care se pricepe sa imi faca unul. Mi-am facut eu un "print screen" in Corel, dar na...e doar vectorial etc.. Am logo, am cam tot ce imi trebuie.  Cine ma poate ajuta, ma poate contacta la id-ul arh_alex. Multumesc.  Atasez si previewul mai jos sa va faceti o idee. :)

[ http://i96.photobucket.com/albums/l189/mertan_2006/sitepreview.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mertan, 22 October 2011 - 11:07.


#2
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
cat esti dispus sa oferi?

#3
mertan

mertan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 26.08.2007
Nu stiu cat merge piata... avent in vedere ca baza am facut-o eu, nu trebuie sa iti pun mintea la imaginatie etc.... habar nu am.

#4
mandy_mandi2oo5

mandy_mandi2oo5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 21.10.2006

View Postmertan, on 22nd October 2011, 12:05, said:

Salutari, am si eu nevoie si eu de un site. Vreau sa stiu pe cineva care se pricepe sa imi faca unul. Mi-am facut eu un "print screen" in Corel, dar na...e doar vectorial etc.. Am logo, am cam tot ce imi trebuie.  Cine ma poate ajuta, ma poate contacta la id-ul arh_alex. Multumesc.  Atasez si previewul mai jos sa va faceti o idee. :)

[ http://i96.photobucket.com/albums/l189/mertan_2006/sitepreview.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Da-mi un PM la [email protected], ca vad ca la messenger nu pot lua legatura cu tine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate